Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?...

Melyik telefont ajánlanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Samsungot vagy esetleg Nokiát szeretnék. A Galaxy-k közül melyiket érdemes venni? A Galaxy mini jó?

Még soha nem volt érintőképernyős mobilom, teljesen kezdő vagyok. Nehéz ezeket kezelni?

netezni nem fogok vele, csak telefonálni, sms-t írni, fényképezni.

Segítsetek!


2011. nov. 21. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Nokiát. Ha 40.000 Ft-ot szánsz rá, akkor Nokia 500, ha 70.000-et akkor N8 ha 170.000-et akkor N9. Válassz, Tisztelt Kérdező! ;-)
2011. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesóm most vett egy nokiát és az 3.2MP-es képet készít és rettenetes!!
2011. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy a Nokia mai napig a régi emlékekből él!Mostanában kezd magára találni, de nem az igazi!

a Samsungok ehhez képest elég megbízható és strapabíró készülékek!

A menürendszere az andriodos készülékeknek egész izzasztó fog lenni eleinte, de ha valaki elmagyarázza a lényegét, akkor gond nélkül beleszoksz!

Ha nem fontos okostelefon, akkor inkább nézegess egy Samsung S5230-at például!

Nem nagy durranás, de olcsó és elég jó készülék!Telefonra és sms-re bőven elég!

2011. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"a Samsungok ehhez képest elég megbízható és strapabíró készülékek!"


Olyannyira ezt tapasztaltam én is, hogy a Galaxy Tab-om egykukába való volt, utána meg vettem egy 15,6-os Samsung laptopot és másnap vihettem is vissza mert az is gyári hibás volt. Tettem mindezt úgy, hogy azelőtt is utáltam a Samsungot és mégis bizalmat szavaztam neki. Bár ne tettem volna...

2011. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így jártál!Nekem lassan 5 éve van, de nem betegeges!

Akkor Samsungot sem szabad venni!

Akkor mi marad????

2011. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok bosszúságot, pénzt és időt emésztett fel nálam a Samsung és ezután senkinek sem ajánlom ezt a "márkát". Végleg leírta magát nálam. Telefonban Nokiát érdemes venni.
2011. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még annyit a Samsungról, hogy a háztartásomban van ugyan egy ilyen termék (egy porszívó) de ha egy szobát felporszívózok vele, utána már az sem kapcsol be egy időre, mert túlmelegszik. Itt is látszik, hogy a Samsung megbízhatatlan és nem szabad megvenni.
2011. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fuuton ***** válasza:

Lehet nem tudtad, de a porszívót ki is kell takarítani ám alkalomadtán.


Ha csak ezekre használnád, én nem vennék érintőset.

Talán egy BlackBerryt.

2011. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nekem Samsung TV-vel volt bajom, meg nekünk is porszívóval, szóval én se ajánlom a Samsung-ot, csak a márkanév nagy, tudás nuku. Nokia 500, vagy valamilyen Nokia, például a most megjelenő Nokia Asha 300 is fantasztikus lesz.
2011. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Nekem is Nokiám van lassan 3 éve és egyszer sem kellett szervizbe vinni.

Tökéletesen működik és meg vagyok vele elégedve.

Lehet hogy csak az enyém ilyen de biztos hogy ha új telefont választanék csakis a Nokia jönne szóba.

2011. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!