Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia C3 konvertálja automat...

A Nokia C3 konvertálja automatikusan MMS-sé a túl hosszú (nak ítélt) SMS-t?

Figyelt kérdés
Vodafone 553-as készülékemmel ugyanis így jártam... SMS Lavina tarifacsomagom van, így az első normál díjas SMS után az összes többit ingyen tudom küldeni aznap hálózaton belül. Igen ám, csakhogy az okostelefonok többsége típustól függően 200-400 karakternél hosszabb üzenetet automatikusan MMS-sé konvertál, ezt az opciót pedig NEM lehet kikapcsolni. (Míg a gyártó által tetszőlegesen behatárolt limitet el nem éri az üzenet hossza, addig ugyan lehet váltogatni manuálisan SMS és MMS között, ha azonban meghaladja, kalap-kabát, és csak MMS-ként hajlandó küldeni.) Én szeretek hosszú üzeneteket írni, és azokat EGY DARABBAN elküldeni, de ez a funkció gyakorlatilag ellehetetleníti a hosszú üzenetek írását. Nem akarok még egyszer ráfaragni, akinek van C3-asa, vagy hasonló QWERTY-billentyűzetes mobilja, ami ugye kifejezetten írásra való, az válaszoljon, legyen kedves!
2011. nov. 21. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem nem MMS-ben küldi.

Igaz, le is van tiltva a szolgáltatás, így nem is menne.

De mondjuk meg se próbálja, több sms-ben megy el a hosszú üzenet.

2011. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mármint az 553-as készülék nem görcsöl neked afölött, hogy mindenáron MMS-ben küldjön egy hosszú (5-6-7 darabból álló) SMS-t?! Na, azt meséld el, nagyon kérlek pontosan, hogy csináltad! Iszonyú nagy segítség lenne.
2011. nov. 21. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!