Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet 30-as telefonra...

Hogyan lehet 30-as telefonra ingyen facebookot tenni?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni?
2011. nov. 21. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Naponta megkérdezik és még mindig ugyanaz a válasz rá. Kell net, meg jó netbeállíátsok. Amúgy a T-mobile oldalán is van róla infó, ha visszakeresel a kérdések között megint csak találsz infót, azonkívül nem véletlenül van az ügyfélszolgálat se. Őket is bátran felhívhatod ez ügyben.
2011. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták facebookon mennyek rá a telefon ikonra és ott írjam be a számom és kapok egy sms-t és kész is....
2011. nov. 21. 16:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez az egész nem fontos. Meg hiába is csinálnád ezt meg ha nem lenne net a telefonodon vagy nem lennének jók a netbeállítások akkor nem menne. A lényeg, hogy gyári böngésző (kivéve black berry készülékeknél) és 0.facebook.com-on lehet elérni. De mint már mondtam, minden infó megvan a T-mobile oldalán és abban a naponta 50x megkérdezett ilyen jellegű kérdések között.
2011. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
El tudnád nekem magyarázni a lépéseket?
2011. nov. 21. 16:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de a szöveget tudod értelmezni? Mondtam, hogy le van írva a Tmobile oldalán, le van írva ezen az oldalon is több százszor mert annyiszor megkérdezik. Csak a keresőt kéne használni. Meg az ügyfélszolgálatot is fel lehetne hívni. DE mindezt tök fölösleges lenne megcsinálni ha vennéd a fáradtságot és bepötyögnéd a telefonodon található böngészőbe a már említett (és egyébként a már fentebb említett oldalakon is feltüntetett) 0.facebook.com címet. Ha bejön, akkor örülhetsz, ha nem akkor a T-mobile oldala, kereső, ügyfélszolgálat. Le van írva már minden.
2011. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak nincs böngészó a telómon Nokia 5230 Navi!
2011. nov. 21. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Az igen furcsa. Olyan telefon nincs aminek ne lenne böngészője (na jó van, de azok már marha régiek). Internet, böngésző, világháló, T-s telefonokon meg még web'n walk néven lehet megtalálni.
2011. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Most nézem h nekem van facebook a telómon de nem ingyenes!
2011. nov. 21. 17:02
 9/15 A kérdező kommentje:
Beirtam a bömgészőbe és megkérdezi h szerverkapcsolat szükséges.Kapcsolódik?
2011. nov. 21. 17:06
 10/15 A kérdező kommentje:
igen . és Web'n walk és WAP szolgált.-ok
2011. nov. 21. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!