Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia e6-ról mi a véleményetek?

Nokia e6-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozok már új telefon beszerzésén, de egyszerűen nem tudok dönteni. Böngésztem meg fórumokat olvasgattam, de még így sem. Úgy érzem, hogy egy iphone-t vagy egy android alapú készüléket nem tudnék kihasználni és ezért a nokia e6osnál lyukadtam ki. Véleményetek szerint jól döntöttem? Mennyire stabil a symbian rendszere? Tudom h leáldozóban van a dolog mégis valamiért ezt nagybjából ki tudnám használni. Véleményeket és segítséget kérnék, mert tanácstalan vagyok. Köszi szépen.
2011. nov. 22. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Űberbrutál jó telefon. Annyira jó, hogy ezt leírni már nem lehet. Ezt kézbe kell fogni. Tapogatni, simogatni... Ha ezt megteszed, olyan érzés tölt el téged, mint még soha. Szerelem lesz első tapintásra és az fog átfutni az agyadon, hogy: Akarom!!!
2011. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!