Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telefon...

Milyen érintőképernyős telefont ajánlanál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

bárelyik új sony ericsson xperia, mindegyik gyors, 1Ghz-es proci, HD videó felvétel, Bravia kijelző és biztosan jön rájuk Icecream Sandwich frissítés.

a legjobban most talán a Live with Walkman éri meg (ami nem is xperia, de kb ugyanaz csak nem hívják annak) mert most a telenornél 45 ezerért megveszed :D

2011. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szánsz rá. Ár szerint, növekvő sorrendbe: Nokia 500, 700, N8, N9. Tessék tisztelt kérdező, válaszd ki a számodra leginkább megfelelőt.
2011. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
50 000-ig
2011. nov. 22. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nokia 500
2011. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a Sony Ericsson Xperia, illetve Xperia Ray(arany kivitelben) nagyon tetszenek, de nagyon nem az olcsó kategóriába tartoznak

Nekem nem fontos a kamera, mivel van egy szuper jó fényképezőgépem, de ugye ezeknél adott.

A másik meg az, hogy azt sem tudom mi az az android stb...

De szeretnék egy elegáns, vékony, gyors, jó minőségű érintőképernyős telefont.

2011. nov. 22. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:

A másik meg az, hogy azt sem tudom mi az az android stb...


Akkor ideje utánaolvasni. Úgy sok értelme szerintem nincs telefont venni, ha azt se tudod mi micsoda benne bármennyire is szép.

2011. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nokiát semmi féle képp symbian miatt.androidosat vegyél csak,symbiant senki és semmi nem támogatja
2011. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!