Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a Samsung Galaxy...

Miért nem jó a Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont, és ez pont jó árban lenne, de látom itt az oldalon, hogy bármit, csak ezt ne, de nem írnak semmi okot. Miért nem ajánlja senki? Esetleg milyen telefont ajánlanátok helyette ilyen árban, aminek nem kisebb a képernyője?
2011. nov. 22. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem rossz telefon. Haveromnak is ilyenje van. Szerintem az érintőgombjai idegesítőek. Az én telefonomon is az van, de azon kevésbé idegesítő. Sebességre nincs sok panasz, alkalmazás van bőven. Egyedül a hardvere ami ma már gyengének mondható de ettől még nincs gond a sebességre. Egy Motorola Defy is hasonló árban van, annak meg ennél nagyobb is a kijelzője, hardverben modernebb is meg a kamerája is jobb.
2011. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én csak annyit tudok mondani hogy annyi pénzért már veszel egy Sony Ericsson Xperia mini pro-t. Lehet kissebb a képernyője de HD videófelvétel, szerintem szebb képeket is mutat. (Tapasztalatból mondom mert az egyik barátomnak az van) Ja és a processor is. Az Ace nek 800 MHZ az xperia mini pro nak 1GHZ. A Sony nak annyi a baja hogy újrahasznosított.
2011. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem jó mert egy androidos samsung (és szándékosan írtam kis betűvel)!
2011. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baj vele.. Teljesen jó telefon szépen is fotóz jól lehet vele játszani megbízható.
2011. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.

Androidos Samsung. Legjobb telefonok a Samsungok,

hülye almafejű

2011. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ebben az árkategóriában a DEFY egyértelműen veri, nem kicsit! Miért és mit tud, amit az Ace nem? Az Ace túl van árazva. A videófelvétel szinte semmire sem jó, csak úgy van benne a semminek. A kijelző felbontása túl alacsony, a képe nem jó minőségű. Láttam élőben, nagyon pixeles és a színek sem szépek, fakók! A processzor csupán ARMv6-os, tehát a flash is kihúzva.
2011. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sony ericsont semiképpen sem vennék, volt már, nem kell többször. A Defy jó lenne, de azért (nem is kicsit) magasabb az ára, tehát marad az Ace.
2011. nov. 23. 20:55
 8/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A DEFY függetlenül 3 ezer forinttal drágább az Ace-nél, szóval valamit benéztél. Egyébként a Wildfire S is veri az Ace-t és az áruk egyezik.
2011. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 KGB82 válasza:

Nyúlós lónyál, a Wildfire tényleg jó... szék lába alá, hogy ne döcögjön, másra biztos nem... kicsi fos kijelző, az érintőképernyő akkor reagál, amikor éppen olyanja van, lassú és még sorolhatnám... ekkora baromságot, hogy írhatsz, hogy jobb, mint a Samsung Galaxy Ace??

Én nemrég cseréltem a fent említett problémák miatt a HTC-met Ace-re... jól tettem.

2011. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nos, attól, hogy kifogtál egy hibás darabot, még ne írják már hülyeségeket légyszíves. Ha ennyire nem értesz hozzá, nézd már meg a technikai információkat, észlény! Különben fölösleges ide írnod... Oké legyen ahogy írtad, de én akkor kiegészítem az irritáló megnyilvánulásodat: az S a szék lába alá való, de az Ace még arra se jó...
2011. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!