Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az előfizetéses telefonszámoma...

Az előfizetéses telefonszámomat (Vodafone) át lehet kérni egy Vitamax-os kártyára?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel Családi opciós előfizetésben voltunk. Nemrég szakítottunk, ezért az előfizus kártyát visszakérem tőle (mivel az én nevemen van), és veszek neki egy Vitamax-os új kártyát, viszont azt szeretné, hogy a száma maradjon meg. Van-e arra mód tehát, hogy az előfizus számát átrakják Vitamax-os kártyára?
2011. nov. 22. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben az előfizetésre nincs hűség, semmi akadálya. Ez azzal jár hogy az előfizetésed megszűnik.
2011. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van hűség az előfizetésre. Az előfizetés ugyanúgy megmaradna, tehát a barátnőmtől visszakért előfizus kártyára egy új számot szeretnék kérni.
2011. nov. 22. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem megy.
2011. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit akarsz azt nem igazán lehet. Kártyára számot nem kérhetsz.

Ha jól értem a Vodafone oldalán leírtakat, ez egy külön megrendelhető opció aminek egyik feltétele, hogy legalább 2 (meghatározott) előfizetéssel kell rendelkeznie két tagnak. Szóval visszamondod a családi opciót. Ha erre külön van hűségidő az szívás, mert ha lejárat előtt mondod vissza azt csak pénzért lehet megtenni, idő előtti szerződésbontásért.

Szóval akkor van két előfizetés, amit nem köt össze semmi. Így viszont ahhoz a kártyához amihez nem kell az előfizetés már át lehet váltani a díjcsomagját vitamaxra. Itt megint érvényes lesz az idő előtti szerződésbontási díj. Ha ezzel megvagy akkor azt a kártyát vissza is adhatod a volt barátnődnek. Neked meg akkor kell egy másik kártyát venni előfizetésre, hogy újra megrendelhesd ezt az opciót.



De ez ügyben szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot (nem is értem miért nem őket hívtad először). Ők jobban is értik ezeket, meg alaposabb felvilágosítást adhatnak erről.

2011. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A két előfizetés igencsak össze van kötve, hiszen családi opcióban vagyunk, azaz mindkét kártya az én nevemen van, és az én számlámat terheli mindkét kártya. Ma megkérdezem az ügyfélszolgálatot mindenképp.

2011. nov. 23. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!