Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian OS vagy Android?

Symbian OS vagy Android?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? 17 éves vagyok fiú vagyok. érdekel a sok alkalmazás telepitése, meg a megbizhatoság is...
2011. nov. 23. 10:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Tudom :D GSM szervizes vagyok. Viszont az Anna, Belle parasztvakítás helyett is Androidot választanám.
2011. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
egyértelműen android! ez nem is vitás!
2011. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

# 11/12 Időpont ma 17:14:

Az már igaz, hogy idáig, amibe a NOKIA belefogott, az csak a 3310 telefon, amivel sikerrel tudott járni. Most, az okostelefon piacon, a Samsung és az Appale között dúl a harc, de más szereplők is szóba jönnek:

[link]

Itt, azért hozzátenném, hogy ez, nem a mai felállás, vagyis vannak már újabb készülékek a Samsung gyárából, bár nem tudom, hogy most, mi számít a Galaxy S2 utódjának.

2011. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Inkább Apple, Samsung, HTC harcot mondanék
2011. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ma 15:46


Valóban ugyan az a helyzet vele mint a Windows-al, csak az a különbség hogy a Windowst azért használják ennyien mert nincsen jobb alternatíva ( a MacOS X-től eltekintve, ami vagy tetszik valakinek vagy nem ), az Android mellett viszont van választék bőven. Ha már mindenkinek lesz egy-két rossz tapasztalata a rendszerrel pont a túlzsúfoltság és a zavarosban halászók miatt, akkor szerintem el fognak kezdeni az emberek más megoldást keresni. Nem muszáj egyetérteni, én így gondolom.


ma 14:08


Te meg egy jó nagy barom vagy, kötekedni akartál minden áron, sikerült, gratulálok, remélem este édes lesz tőle az álmod.


Amit linkeltem nem hiszem hogy csak az Index hasábjain jelent meg, ezer oldalról mutathattam volna ugyanazt, sőt, meg se kellett volna hogy jelenjen, minden épeszű ember tisztában van vele hogy az Android egyre elterjedtebb és egyre több rajta a szemét, és ez nem biztos hogy jó irányba vezet. Ennyi volt a mondandóm lényege, a jövőben leszel szíves tiszteletben tartani mások véleményét, még ha te nem is értesz vele egyet. Pláne úgy hogy amit mondok egyáltalán nem kitaláció hanem tényeken alapuló reális meglátás/aggodalom.

2011. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Na akkor linkeld be ezer oldalról haver :D Számítógépen is ugyanúgy van választásod a winfos helyett, mint mobilon az Android helyett. Ha nem tetszik, válaszd az IOS-t minimum 150 ezerért. Én IT fan vagyok, ezért maradok az Androidnál, amit kedvemre variálhatok és nem csak egy menüből áll az egész. Már rohadt sok ideje szórakozok vele, de még 1 vírussal sem találkoztam...
2011. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Használd akkor egészséggel HAVER, nem akarlak én megtéríteni, mit bánom én hogy a fostalicska telefonodon milyen op rendszer fut:D
2011. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

>15/17 Időpont ma 19:19

"Valóban ugyan az a helyzet vele mint a Windows-al, csak az a különbség hogy a Windowst azért használják ennyien mert nincsen jobb alternatíva ( a MacOS X-től eltekintve, ami vagy tetszik valakinek vagy nem ), az Android mellett viszont van választék bőven. Ha már mindenkinek lesz egy-két rossz tapasztalata a rendszerrel pont a túlzsúfoltság és a zavarosban halászók miatt, akkor szerintem el fognak kezdeni az emberek más megoldást keresni. Nem muszáj egyetérteni, én így gondolom."


A Microsoft Windows mellett, két fontos tényező van:

1. Megszokás hatalma.

2. Hamarabb nyitott a felhasználók felé, hogy szinte, bármilyen hardveren is elfusson.

3. Játékokban, ha PC kerül szóba, akkor Windows.


A Linux, meg lényegében a MS zárt rendszere miatt jött létre, mint egy, alternatíva (a dokumentumfilmben erről tesznek említést). Azóta, több, mint 20 év telt el, de tény, hogy ők, a PC-ben, a munkát látják meg.

Azt, azért, nem kell elfelejteni, hogy itt, a PC-re, rá lehet telepíteni a Windowst is, a Linuxot is, meg a MacOSX valamilyen változatát (azt hiszem, a Tiger az, ami PC-n is elfut, igaz, azért meg kell nézni a hardvere követelményeket).


Mi a helyzet, a mobiplatformmal? Itt, nem tudok arról, hogy egy, Android OS op.rendszerű telefonra, valaki, egy másik op.rendszert (Windows Mobile, vagy Symbian OS-t, vagy valamilyen mást) rá tudott telepíteni. iPhone-ra, Android próbálkozásról már hallottam, de másról még nem. Lehet, hogy van, de én, sosem láttam azt, hogy a készüléken - hivatalosan - egy másik op.rendszer is futtatható.

Én, a jelenlegi felállás szerint, az Androidot mondanám ki győztesnek. Más próbálkozások, nem jártak túl nagy sikerrel, ha csak, a számadatokat nézzük, illetve azt is, hogy a legtöbb árszegmensben fellelhető készülékek között is jelen van az Android.


Az Androidnak is meg van a maga hibája, lehet, hogy 20 év múlva, egy másik mobil op.rendszer fogja felváltani, de még, mindig nem érte el a csúcsát.

2011. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

ma 19:52


Szeintem jobb telefonom van, mint neked :D HTC Desire HD-m van...Neked mid van? Ájfón trídzsí?

2011. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Te vagy a császár more, ez nem is kérdés ! Nekem egy BlackBerry 9780-am van, tudod, én telefont vettem.



ma 20:57


Ez így van ahogy mondod, de kinek a pap, kinek a papné:) Nagyon meg vagyok elégedve a jelenlegi telefonommal úgyhogy amíg ez nem változik nem is fogok mást keresni:)

2011. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!