Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pénzbe kerül? (kérdés rövid)

Pénzbe kerül? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés
Szóval még csak most kapok egy érintőképernyős telefont. Előfizetős leszek de eddig Domino csomagos voltam így nem tudom mi pénzes és mi nem? Gondolom a facebook ingyenes de pl. a Iphone 3gsbe a GPS gondolom pénzbe kerül nem? Nem tudom.. mondjatok olyan programokat amik pénzbe kerülnék kérlek. Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. nov. 23. 19:16
 1/4 bp1985 ***** válasza:
A facebook sem ingyenes, csak a 0.facebook.com. A gps soha nem került pénzbe, max a térkép. De azt meg torrentről le lehet húzni.
2011. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ.. és én arra a fészre gondoltam bocsi :) csak nem írtam oda
2011. nov. 23. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Vigyázni ám, mert vannak olyan telefonok, amik valóban GPS vételre alkalmasak...

...sok telefont viszont GPS -es telefonként árul a szolgáltató, ami valójában nem gps- es, hanem a szolgáltató segítségével tudod navigálni magad. Persze ez utóbbi pénzbe kerül.

2011. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"sok telefont viszont GPS -es telefonként árul a szolgáltató, ami valójában nem gps- es,..."


Amiben GPS modul van az navigál szolgáltató, net és sim nélkül is akár. Ahogy előzőekben is említették, a térkép a nem mindegy. Ha nincs a készüléken térkép és úgy van beállítva hogy netről húzza hol jársz. az nem jó.

A Google Maps van rajta gyárilag, ez a legrosszabb, de hozzáértő kezekben orvosolható.

2011. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!