Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan töltsem le ezeket a...

Honnan töltsem le ezeket a játékokat?

Figyelt kérdés
Légyszi ne olyanokat íírjatok, hogy írd be a google-be ezt meg azt, hanem linket küldjetek, hogy honnan tudnék .jar- fájlba letölteni a fruit ninja, a fruit roll és a talking tom cat és a speed x 3D játékot letölteni, meg egy rendes angry birds játékot, ami nem gagyi hanem amilyen az igazi androidoson van, előre is köszönöm, a legfontosanbb a fruit roll lenne, egyébként légyszi ne iyen szarokat küldejetek a fruitninjába hanem az igzai eredetit, a válaszokat előre is köszönöm, szaisztok
2011. nov. 23. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem max droidra vannak.

Mert azok már komolyabb appok/játékok.

2011. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondjuk lehet egkapom apám androidos nagyon jó telefonját, de most el vagyok keseredve, mert az osztályból mindnekinek jobb van, nekem wave 723- mam van, de már vkiek galaxyja van meg ilyneek és hát nem nekem van a legrosszabb d e a legjobb barátnőmnek s obb, azt nem tudom, hogy apa karácsonyra oda adja- e nekem az övét?
2011. nov. 23. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
thepiratebay.org
2011. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nem tudjuk meg válaszolni, hogy neked adja-e. Amúgy az Badás, ugye?
2011. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
badás igen
2011. nov. 23. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Badára ott a Samsung apps. Azon találsz egy pár dolgot. Angry birds, meg fruit Ninja tudomásom szerint van rá.
2011. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!