Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Samsung Galaxy Aceje...

Akinek Samsung Galaxy Aceje van, milyen hibákat tapasztalt?

Figyelt kérdés
Csak olyan érdekel, akinek min 2-3 hónapja megvan!
2011. nov. 23. 20:21
 1/6 anonim válasza:
Nekem nincs de gáz az h. csk egy sim mehet bele.
2011. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt nekem úgy fél évig, de lecseréltem egy xperia mini-re.


"Hibája" az armv6 proci, nincs normális flash támogatás, gyenge videófelvétel és lehet, hogy nem lesz rá android 4.0...

2011. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó: Akkor neked olyan nem volt, hogy lefagyott, meg nem reagált a képernyőfeloldás, hanem egyszerűen csak nem tetszett?
2011. nov. 24. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak egyszerűen nem tetszett, hanem eléggé gyenge teló.

Lefagyni nem fagyott le, de laggolni már annál inkább.


Egyébként ma már nem nagyon érdemes ilyet venni, csomó armv7-es telót lehet kapni hasonló áron vagy olcsóbban ami teljesítményben alázza.


Én egy xperia mini-re cseréltem, pár napig elég furcsa is volt a 3"-es kijelző a 3.5 után, de már nem cserélném vissza az ace-re.

2011. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én teljesen beleszerettem az Acebe, de akkor ezek szerint nem valami széria hiba van a dologban. Több helyről hallottam ugyan azokat a hibákat.
2011. nov. 25. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én teljesen beleszerettem az Acebe"


Én is... Addig tartott a "szerelem" amíg nem próbáltam ki a megjelenésekor az új xperia mini-t...

2011. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!