Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SonyEricsson Xperia PLAY vagy...

SonyEricsson Xperia PLAY vagy inkább egy (kb.80 000 Forintos) LapTop? Melyik éri jobban? SOS

Figyelt kérdés
Az Xperia PLAY nagyon megtetszett, de aztán mondták, hogy nem jó, inkább a LapTop. LapTop alatt nem a legdrágább hyper-szuper Alienware darabokra gondolok, hanem egy Xperia PLAY -el megegyező árú gépre. Lehet, hogy logikusabb lenne egy LapTopot választani, de a SonyEricsson Xperia PLAY -hez meg jobban húz a szívem. :S Melyik jobb?
2011. nov. 23. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell, mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai.

Olyan mintha azt kérdeznéd melyik a jobb, Milka csoki vagy a töltöttkáposzta :)

2011. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy a LapTopot nem tudnám eléggé "kihasználni", valamint az nem hordozható. Az Xperia PLAY pedig elég profi (sajnos az ára is az...), de azt mondják, lehet rajta játszani, és ennyivel ki is fújt. Hát, én nem hiszek nekik.
2011. nov. 23. 22:39
 3/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hát én PLAY-t nem vennék. Valóban játékra tervezték és ennyivel a lényeg ki is merült.
2011. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem egy telefonnál plusz funkció az, hogy játékra tervezték. Ja meg én szeretek játszani :D
2011. nov. 24. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy androidos tabletet.
2011. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1 androidos okostelefonnak önmagában is rengeteg felhasználási módja létezik.Az meg hogy a telefonod a PSP-d is egyben az csak hab a tortán. Szerintem Play-t vegyél. Megéri
2011. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 80k-ért max. egy Netbook-ot kapsz. De 50k-ért is kapsz Netbook-ot. Ha veszel 50k-ért egy Netbook-ot, akkor a maradék 30k-ból veketsz egy PSP-t. A Play a tökéletesen elcseszett átmenet a PSP és az Android között. Elvették azt ami jó volt a PSP-ben, és hozzácsapták valami Android kinézetű szarhoz. Egyet értek azokkal, akik egy tablet megvételére buzdítanak, mert 80k-ért olyan hyper-szuper Alienware darabot kapsz, hogy alig birod majd letenni. :)

Tehát vagy Laptop és PSP, vagy egy ANDROID-os tablet.

2011. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

valamint az nem hordozható(mármint a laptop) mondtad kedves kérdező. A LAPTOP HORDOZHATÓ!!!! A Play-el sem fogsz rohangálni játék közben. Ha pl. a vonaton utazol, akkor egy laptopot pont úgy ki tudsz használni mint egy Play-t.

Előző voltam. :)

2011. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!