Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen trükköket tudtok...

Milyen trükköket tudtok samsung s5230 ra? Minden jöhet

Figyelt kérdés

Milyen trükköket lehet csinálni vele?

Én olyat csináltam hogy apple iphone firmvaret változtattam.

pl térképet lehet rá tölteni? ingyen?

minden trükk jöhet

köszi


2011. nov. 24. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én 5 méterről betudom dobni a kukába.
2011. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Az iphone firmware az nulla. Nekem sikerült windows 95-öt rakni rá :)
2011. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én beleforrasztottam egy wifi chippet, és tettem rá Windows Phone 7 rendszert....baszod...úgy hasít, mint a tetű mézbe ragadva.
2011. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindhárom előzőnek ment a zöldkéz!!! :D
2011. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hogyan sikerült a wifi csipet belerakni?
2011. dec. 1. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Azóta átalakítottam. És benzinnel is megy. De elektromosan is megy....400 V-ról.

A wifit meg behegesztettem, és b*szott erős a wifi. ÉN csak ajánlani tudom! ;)

2011. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
emberek! nem mindenkinek van pénze iPhone-ra! ébredjetek már föl! vannak olyanok akik direkt nem vesznek profi telefont, mert úgy gondolják nincs rá szükségük... amúgy a kérdésre válaszolva, ha a billentyűzetbe beírod ezt a kódot: *#6984125*#, majd a szervíz menüben válaszd az: Internals-t (A kód: *#9072641*#), ezután menj bele a Storage Settingsbe majd válaszd az Update Java DB-t. :D
2012. ápr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is jól jönne, én beírtam az előttem szóló által írt első kódot de utánna mire menjek hogy történjen is valami? (nokáiámnál beírom az utolsó karaktert már adja is ki nem kell se ok se semmi) de itt mire menjek?
2012. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!