Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodefone-nál vehetek CSAK...

A Vodefone-nál vehetek CSAK készüléket?

Figyelt kérdés

Nekem nem kel SIM kártya, már van és vodás vagyok.

Egy telefon kellene. Vitamaxosat vehetek csak vagy lehet kártya nélkül is? úgy olcsóbb?

Az alapár mit jelent?


2011. nov. 24. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdés, mivel a szolgáltatónak, mindig is az az érdeke, hogy ne csak telefont vegyél nála, hanem egy szolgáltatást is.

A Vodafone-nál (de azt hiszem, a többi szolgáltatónál is), a SIM kártyás nélküli készüléket, drágán adják.

Ha te, csak készüléket veszel, akkor nézz körül, máshol is, ahol lehet, hogy kártyafüggetlent tudsz vásárolni.

Ha Vitamaxosat veszel, akkor az is megéri (legkisebb rossz elvén), ha van ilyen.

Azonban, ha kedvezményed van, akkor azt használd is ki. Nézd meg, mire van kedvezményed és aszerint vásárolj náluk.

Azért figyelj oda, mert a Vodafone, nem rég módosította az ÁSZF-et.

2011. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vodafonos vagyok, az ő szolgáltatásukat veszem igénybe.

Miért nekem még egy kártya? Elég ha egy mobilszámom van.

2011. nov. 24. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!