Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kellene rendelnem Huawei...

Hogy kellene rendelnem Huawei Ideos s7 slim táblagépembe kijelzőt E-bay.com-rol?

Figyelt kérdés

Itt az oldal : [link]


Ha valaki tudna nekem segitenni a rendelésben,azt megköszöném !! :)

Mert sajnos nem tudok e-bayozni azért kellene a segitéseg


2011. nov. 24. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
kell először egy paypal számlát csinálnod, arra utalni annyi pénzt, amennyibe kerül szállítással együtt(12-13ezer elég lesz jelen esetben), ha utalod, akkor 2-3 munkanap alatt lesz a számlán a pénz, vagy egyszerűbb, ha a bankkártya adataid megadod paypal profilba. ha ezek megvannak, illetve ebay-en is regisztrálva vagy, csak rámész a buy it now-ra, lesz még egy megerősítő lap, majd kéri, hogy jelentkezz be paypal-ra, ott is lesz egy megerősítés, ezután csak várnod kell, de ha írsz privit tudok segíteni, szoktam rendelni rendszeresen. de egyébként 100%, hogy ez a kijelző jó az ideos-ba?
2011. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szeretnék érdeklődni, hogy hogy alakult a dolog?

Engem is érdekelne...

2012. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na mindenki sikeresen összetöri a képernyőt?? Engem is érdekelne, hogy sikerült :)
2012. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is néztem ebayen hozzá alkatrészt de végülis máshonnan szereztem meg ami kellett... érdemes keresgéli különböző hirdetős oldalakon ugyanis sokan eladják alkatrésznek a rossz készüléket 10 15 ezer forintért. kicserélni meg nem nagy történet kell hozzá egy torx fejű csavarhuzó ...és kb fél óra a művelet. sok sikert!
2012. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!