Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung (S5230) elfelejtett...

Samsung (S5230) elfelejtett jelszó (? )

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a jelszavamat amellyel fel lehet oldani a képek stb. mappát, már minden lehetőséget megpróbáltam, semmi nem vált be.. Vannak ötleteitek? Valami program esetleg?
2011. nov. 25. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ezzel: *2767*3855#

2. Vagy ezzel: Kikapcsolt állapotban a hangerő és a fényképező gomb nyomva tartásával kapcsold be.

2011. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem az a jelszó kell, amivel levédheted a képeid, SMS-eid stb, na nekem az a kód megvolt adva, levettem régebben, most meg nem tudom visszarakni mert kéri azt a kódot, de elfelejtettem.. :S
2011. nov. 25. 18:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Na most meg valamit letölt, úgy kapcsoltam be ahogy mondtad :D
2011. nov. 25. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tuti hogy működik ez a kód champre van de egy próbát megér(ha nem jó lécci akkor se pontozz le): Írd be hogy *#56658378# majd menj a 15 ösre ami reset phone password kiírja hogy reset és már ha mész beállítások biztonság jelszómódosítás akkor csak az újat kéri 2x!
2011. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!