Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni,...

Új telefont szeretnék venni, egy Motorola Defy-t. Csak egy problémám van vele, hogy nincs rajta magyar nyelv. Ezt meglehet valahogy oldani?

Figyelt kérdés

Olvastam valami olyan "programról" aminek CyanogenMod.

Úgy hallottam,hogy ez lehetővé teszi a magyar nyelvet a telefonon.

Igaz ez?

Ha igen,akkor ezt hol lehet beszerezni BIZTONSÁGOS módon?

Köszönöm.:)


2011. nov. 25. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
a Vaterán foglalkoznak ilyenel. 3500-4000 Ft magyarositsák ki.
2011. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Valami más mód?

2011. nov. 25. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát.Ha te értessz hozzá csak akkor csináld meg.Ha nem értesz hozzá akkor inkább hagyd.Asszem wmi szoftwert raknak rá ( nem biztos ) de ha wki nem ért hozzá eléggé el tudja állitani.Sztem érdemesebb olyanhoz küldeni aki ért hozzá.
2011. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen,ez a problémám,hogy nagyon nem értek ehhez a szoftver frissítéséhez...a másik meg az,hogy egy elég kicsii kis városban lakok,és nem tudom,hogy tudok-e olyan embert találni aki ért hozzá,és megtudja nekem csinálni.

És,ha elküldeném szervizbe akkor ott megtudnák csinálni?:)

2011. nov. 25. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, én sem értettem hozzá anno. Vettem 1 teszt telefont, s azt Rootoltam, meg cm7-t dobtam rá.

Amúgy csak a Root a legnehezebb része az egésznek, utána már gyerekjáték. Csak a leírást kell követni. Menni fog, csak énis azért a mostani telefonomnál kicsit aggódtam, hogy elcseszem-e, mert azért durva lett vna.. xd

2011. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Attól függ h abban a szerwizben foglalkoznak ilyen telefonokkal. am. ezt a telot boltba wetted? csak azér kérdem mert a kinai klón telefonook szoktak angol nyelwü lenni.Meg am is.. félre nyomsz és már el is rontottad.
2011. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,már teljesen úgy beszéltem róla,mintha már megvettem volna.Amúgy a T-mobile-nál szeretném majd megvenni.Ahogy olvastam az oldalukon,ott az van,hogy adnak rá garanciát.
2011. nov. 25. 22:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha adnak ráá garanciát akk ha bele nyulnak elweszti.De akk is kicsit bonyolult kezdöknek.
2011. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem,akkor valami más telefont kell választanom.

Azért köszönöm!:)

2011. nov. 26. 10:11
 10/10 anonim válasza:
Szerintem azért ne temesd még el ezen 5letedet, mert a kis Defy NEM téglásítható olyan könnyen, mint ahogyan azt fentebb írták. Én pl. gazdasági szakember vagyok és minden nehézség nélkül rootoltam (többször is) majd ROM-okat cserélgettem rajta a NET-en található leírásokat követve és hidd el, nem mindig volt minden zökkenőmentes és most erről írok Neked. Hidd el, MINDEN MEGTANULHATÓ...
2011. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!