Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen SAMSUNG Androidos...

Milyen SAMSUNG Androidos telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

max olyan 60 körül.

Mindenképp Samsungot akarok.


2011. nov. 25. 20:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Átlagos használatra kéne, nem akarok ilyen 3D-s nagyon extra játékokat játszani, max ilyen Angry Birds meg ilyenek.Legalább egy 3,2-es kijelzője legyen.
2011. nov. 25. 20:43
 2/12 anonim ***** válasza:

Tuti Samsungot szeretnél?

Mert 60ért az Ace van csak, de az már elavult..

Jönnék a Defy-vel, de sajnos makacs vagy, pedig 1000x jobb az Ace-nál.

2011. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nekem a Defy rendszere(a motorola által fejlesztett)nem nagyon jön be, jobbnak tartom a Samsungos TouchWiz-et.Még esetleg a HTC Sense, de azok meg elég drágák.Akkor viszont mostanában nem lesz, vmi ilyen árkategóriáju Samsung?
2011. nov. 25. 21:09
 4/12 A kérdező kommentje:
A Sonyk vannak még, de az olcsóbbakba mind az van, aminek a 4 sarkába vannak a dolgok, az meg nem tetszik, csak az ami a drágábbakba(asszem a Neo a legolcsóbb amibe ilyen van) van, ami kicsít hasonlít a Samsungosra.
2011. nov. 25. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:

ace 60ért? aki előbb irt az sik hülye.

jól döntessz samsungal.galaxy s-et kapsz használtan annyiért,de ha nem használt kell akk t-mobilnál RÉSZLETRE 54ért megkapod (1. fizetsz 15 körül és utána 12x 3,3ezer) 2év hüségnyilatkozatra.

2011. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

xperia mini vagy se live.


Miért gond, hogy a 4 sarokba, sarkonként 4 ikont lehet rakni?


Lehet ezenkívül is kitenni ikonokat...

Egy képernyőre a sarkokkal együtt max. 28-at...

2011. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Samsung Androidja a legsz@rabb az összes közül. Egyébként ha játszani szeretnél, akkor kiesik az Ace, márpedig ebben az árkategóriában az a legjobb. Szóval szerintem gondold meg. Ha nem DEFY, akkor SE Xperia Mini!
2011. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahan.. az Ace-t leárazták.. és..?

Hivatalosan nem lehet kapni másik készüléket 60körül, s ezért írtam, hogy 60körül ez van..

Szóval, csak értelmezed, s te leszel a...

Hol van említve, hogy használtan szeretné venni a kérdező?

Mert hivatalosan 80 az S is..

2011. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Használtat nem nagyon akarok.Amúgy az S az elavult?Mert hát az is elég régi már, nem?Amúgy az Angry Birds, meg ezek a játékok haverom Galaxy 551-én is elfutnak, akkor csak elbírja az Ace is, nem?Egyébként az S-be armv7-es processzor van?Jönnek még rá frisítések?
2011. nov. 26. 10:25
 10/12 anonim ***** válasza:

De nekem a Defy rendszere(a motorola által fejlesztett)nem nagyon jön be


A Motorolán is android van mint az Ace-en. A Touch wiz csak a kezelőfelület (Mint ahogy a MotoBlur a Motorolán). A kezelőfelület meg androidon cserélhető alkalmazások segítségével. Ezekkel meg annyira egyedivé lehet varázsolni az egész kezelőfelületet, hogy nemigaz.


Amúgy az S az elavult? Mert hát az is elég régi már, nem?


Réginek régi, de nem elavult. A grafikus chip (PowerVR SGX540) ami van benne még mindig erősnek számít, a proci ami van benne (1GHz samsung Hummingbird) még mindig jónak számít, a kijelzője (super amoled) még mindig az egyik legjobb.


gyébként az S-be armv7-es processzor van?Jönnek még rá frisítések?

Igen armv7-es (Cortex A8-as magra épül ami még mindig jónak számít), viszont frissítések már nem jönnek rá. De a Motorlára és az Ace-re se.


Amúgy az Angry Birds, meg ezek a játékok haverom Galaxy 551-én is elfutnak, akkor csak elbírja az Ace is, nem?


Simán el fognak futni rajta.

2011. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!