Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei u8500-al kinek mi a...

Huawei u8500-al kinek mi a tapasztalata illetőleg véleménye? Megnéztem pár olcsóbb okostelefont és ez jónak tűűnik, de mint kiderült a márka kínai amivel kapcsolatban vannak előítéleteim. Szóval kinek van kimit hallott köszi.

Figyelt kérdés

2011. nov. 26. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hónapja használom.

Semmi gond vele.

Mire vagy kíváncsi?

2011. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem a kérdésem ilyesmi lenne hogy nem túl lassú ja meg valami. hallottam ilyet hogy ugye androidhoz lehet szeedni netröl csomo alkalmazást ezeket lehet vele? pl játékokat meg ilyen dolgokra gondolok.
2011. nov. 26. 15:13
 3/4 anonim válasza:
0%
Kalap szar, ahogy a zte és a htc is. Lehet kontrázni, de a kínaiak még a telefonos állomásokat is hozott, gagyi alapanyagokból leszarom módjára csináltatáj meg a megyarokkal. Miért pont a telo lenne minőségi?
2011. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Kalap szar, ahogy a zte és a htc is. "


Egy jobbhoz minden sz@r.

Amúgy nem játékra való, de jó telefon. Az árát megéri. Nem gagyi a minősége.

2011. dec. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!