Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone-ban mi olyan drága?

Az Iphone-ban mi olyan drága?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az iPhone egy felsőkategóriás telefon (most nem írtad melyikről van szó)

Mindig a legújabb fejlesztések, legjobb hardverek kerülnek bele. Az más dolog, hogy néptelefon és mindenki ezzel rohangál, mert inkább fizeti 3 évig a részletet, csak legyen iPhone-ja. Ugyanez érvényes pl a HTC telefonjaira is

2011. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbálj ki többféle okoselefont és meglátod. de ne 5 percig.
2011. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy az Apple gyártja.
2011. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alma a hátulján amibe Steve Jobs beleharapott, na azért drága. Meg ez az összes apple cuccra igaz, pl a Macbook pro 500 ezertől indul...
2011. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért, miért? A Mercedes miért olyan drága, az is csak autó? Ezzel az ár érték aránnyal ne jöjjetek, mert telefon kategóriában az 1000 Ft-os Nokia 3410-nek van a legjobb ár/érték aránya,mert lehet vele telefonálni, olcsó, sokáig bírja az akksi stb. Van ilyen is, meg olyan is. Szerintem az a hülye, aki mondja, hogy drága az iphone, de ő vesz egy ilyen Vodafone érintős csodát, ami sz*rt se ér, olyan gagyi, de bebeszéli magának, hogy jó, meg vesz valamit, mindegy csak érintős legyen. Nekem Nokia E52 van, kinézetben majdnem az összeset veri, akksiban az összeset veri, nekem ez a lényeg, a többi meg parasztvakítás, de akinek iphoneja van attól nem irigylem
2011. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megjelenés napján hihetetlenül túlárazott, de kicsit később normálisra lemegy az ára.

Akkor sem olcsó, de akkor már a többi csúcskategóriás telefon árához közeledik.


Amúgy egyik legjobb telefon, ezt el kell ismerni, én sem vagyok Apple fanboy, inkább HTC Sensation-t vennék, de ami jó az jó.

2011. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!