Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star II-m van és ha...

Samsung Star II-m van és ha pl megpróbálom nyitnyi az angry birds-öt vagy vmi más programot akkor azt írja, hogy nincs elegendő erőforrás de már csak az a program, játék van megnyitva. Miért nem indulnak el ezek a programok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 26. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az Angry Birds egy olyan alkalmazás aminek valóban erőforrásra van szüksége, és ott a Starod, aminek szintén. Így összeteszel két olyan dolgot ami eleve kizárja azt hogy normálisan működjön.
2011. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De pl ha meg a you-tube-ot szeretném megynitni akkor azt írja, hogy nincs elegendő memória, de a telefonmemória meg a memóriakártya is tele van szabad hellyel!
2011. nov. 26. 20:25
 3/7 A kérdező kommentje:
És az angry birds akkor nem is működhet ezen a telefonon?
2011. nov. 26. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
az én star-omon van angry birds!!! mobile9-ről töltöttem le,ha kell segítség,írj!
2011. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is onnan töltöttem le de amikor elindítom azt írja ki, hogy nincs elegendő erőforás zárjon be néhány programot, de már csak az angry birds fut rajta
2011. dec. 1. 20:27
 6/7 A kérdező kommentje:

17:48-as válaszoló!!!

Linkelnéd azt ahonan letöltöted rá!!

Sok fajta verziója van fent. Csak azért!!

Lécci linkeld!!!

2012. jan. 9. 17:23
 7/7 anonim válasza:
A telefon beállításokban add meg neki, hogy a memkártya legyen az alapértelmezett memória.
2012. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!