Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Omnia 7-ről a Zune programmal...

Omnia 7-ről a Zune programmal vagy a nélkül hogy tudom le menteni a képeket, videókat?

Figyelt kérdés
S ha a készülékből töröltem fájlokat, képeket csatlakozok a Zune-hoz az mégis jelez régi fájlokat képeket. Ezeket hogy tudom teljesen el tüntetni?

2011. nov. 26. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem még ilyen gondom nem volt. csak zune-al lehet. úgy van nekem beállítva a zune, hogy autómatikusan mentse le a fent lévő képeket, majd telóról törölje, és nem marad a telón nyoma se.
2011. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom gyors valaszod :) akkor jobban at kell neznem a beallitasokat a zune- ban. Meg egy kerdes. Esetleg van arra megoldas,hogy az e-mail cimem ne kelljen mindig be irnom? Hogy tudom vele meg jegyeztetni akar itt , fb-n vagy barhol? Elozoleg Nokiam volt es nagyon hianyzik ez az opcio.
2011. nov. 27. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:
jó kérdés :D nekem pl facebook-on is belépve marad.
2011. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
(Y) zsiir akkor az enyem szemetkedik.... :/ koszi azert :)
2011. nov. 27. 08:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés :D szöveges dokumentumokat vagy pdf fájlokat stb hogy tudok illetve hova kell felmásolnom milyen mappába stb? Van a készüléken Adobe....
2011. nov. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!