Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Iphone 3 és...

Mi a különbség az Iphone 3 és az Iphone 3GS között?

Figyelt kérdés

Látom a leírásokat, de nekem kínai, nem is értem... Van valami olyan különbség, ami tényleg fontos? Pl, az nem érdekel, hogy milyen verzió van rajta, meg ilyenek, de pl a kamera pixele igen.

Páromnak akarok venni, de nem tudom, ér a közel 20ezer ft-os különbség annyit...Sajnos ez a vágya, most egy Nokia E52 telója van, szereti, de a csordaszellem jegyében (mindenkinek Iphoneja van a környezetében) biztos örülne neki.

Az övé meg legalább az enyém lehetne. :)

És tudtok rá árat mondani? Mondjuk használtan mennyit adjak érte? Mindkét fajta érdekel ár szempontjából! A vaterán hatalmas a szórás... :(


Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket!!!


2011. nov. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék egyiknek sem, totál elavult mindkettő (3G főleg), ráadásul még most is pokoli drága.

Szerintem keress más ajándékot.

2011. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
iPhone 3 nem létezik, ha a 3-as alatt a generációra gondoltál azt iPhone 3GS-nek hívják
2011. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, 2 fajta 3mas van: iPhone 3, majd 1 évre rá kiadták a 3GS-t. kamerában nincs különbség, procija gyorsabb és még lehet frissíteni, míg a 3mast már nem.+vannak benne gyárilag olyan alkalmazások, amik szintén nincsenek a 3masban, csak GS-ben. És igen, megéri a 20ezer különbséget.
2011. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"kamerában nincs különbség" - LoL! Leszámítva azt, hogy 2-ről 3.2 Megapixelre nőtt és lehet vele videót felvenni am tényleg semmi változás nem történt. iPhone 3 nem létezik, te az iPhone 3G-ről beszélsz , 5 féle iPhone létezik:


iPhone (Ismertebb nevén iPhone 2G bár az Apple sosem nevezte így)

iPhone 3G

iPhone 3Gs

iPhone 4

iPhone 4S


Az iPhone 3Gs és attól felfele kapják az iPhone-ok a frissítést tehát a 3Gs-től lefele már nem érdemes vásárolni.

2011. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs kiegészíteném magamat:


iPhone - Ismertebb nevén iPhone 2G bár az Apple sosem nevezte így)

iPhone 3G - mivel már tudja a 3G mobilnetet

iPhone 3Gs - Jobb hardver, iránytű, jobb kamera (S mint speed: sebesség)

iPhone 4 - jobb kamera,jobb hardver (4 mint negyedig generációs iPhone)

iPhone 4S - jobb kamera,jobb hardver, kijavított antenna, Siri (Ismét S mint sebesség)


Az eredeti iPhone-tól felfele minden iPhone 3G mobilnetet használ.

2011. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt írta, hogy 2 fajta !!3as!! van, de olyan tényleg nincs, hogy iPhone 3, csak 3G meg a Gs
2011. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm!

Tényleg nem értek hozzá, őszintén szólva, nem is érdekelt ennyire. Nézegettem használtan, és kategóriákba volt sorolva, ahogy írta, 3 é3GS-ként az Iphone-ok közt. Innen vettem én is a típusukat. (mobilguru, vatera stb.)

Köszönöm a válaszokat azért, így is hasznosak voltak!

Szóval 3GS lesz, mindenképpen!

Árat azért még kérhetek?

2011. nov. 28. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!