Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak?

Mi baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Sony Xperia X10-es telóm van, egy hónapos. Már harmadik naptól le-le fagy, egyre gyakrabban..

Ez az egyik, a másik, hogy van, hogy bírja az aksi két napig használattal, de van, hogy hozzá se érek, és egy éjszaka alatt lemerül.

Ma pl reggel feltöltöttem és három óra múlva látom, hogy 60%. Jelenleg meg 30%..(kb 6 órája vettem le a töltőről..)Kb hozzá se értem. Nincs bekapcsolva wifi vagy 3G, a fényerő közepes és minden más is kikapcsolva. Szóval kb a lehető legtovább kéne bírnia. Nem értem.


2011. nov. 27. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elvinném szervizbe.
2011. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lefagyást nem tudom , mi okozhatja ,de ha újonnan vetted a készüléket: 3x 16 órát kell tölteni, utána már ha feltöltődik leveheted , ha ezt nem csináltad meg való szinű hogy elrontottad az akksiját.
2011. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elviszem persze, de most műtöttek és nem mehetek még sehova, meg nem is tudnék.


Azt mondták töltsem egyszer 14 órát, én ezt kétszer csináltam meg.

2011. nov. 27. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt a sokáig töltögetős hülyeséget fölösleges megcsinálni. Már egy jó pár éve. Elég addig tölteni amíg fel nem töltődik aztán már csak arra kell figyelni nehogy lemerüljön. Ezek az aksik nem igazán szeretik ha lemerítik őket. Teljesen lemeríteni nem is igazán lehet, mert ha kikapcsolásig használod egy kis töltés ugyan még van bennük, de akkor se szeretik a lemerítést. Elképzelhető, hogy ezzel okoztál károsodást az aksiban.
2011. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem kétszer merül le teljesen. Mindkétszer pislogtam mert mindkettő éjszaka, amikor nem nyúltam hozzá és fel volt töltve..

Először rájöttem, hogy azért volt, mert biztonsági mentett és akkor vmiért úgy gondolja, hogy nem kapcsolja ki a fényt..-.-

De hogy most mi volt vele..?

2011. nov. 27. 16:26
 6/8 A kérdező kommentje:
most megint a semmitől merül :((
2011. nov. 27. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez aksi probléma lesz. Új aksi amit már normálisan töltesz.
2011. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most néztem a gari papírt, és b___ták aláírni. ilyenkor mivan? mert elvileg anélkül elküldenek melegebb éghajlatra.. -.- remélem aláírják utólag media m-ban
2011. nov. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!