Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám használni a...

Hogyan tudnám használni a telenoros internetet samsung galaxy 3-on? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Be van állítva a Telenor-os internet, de nem működik... Lemerültem egyszer és azóta egyáltalán nem működik. Ugye ezen a gyári szoftver a 2.1-es, de le lett fríssítve 2.2-re és ott van egy olyan hogy "Csomagkapcs. használata" a beállítás/mobilhálózatok menü pont alatt, és azt ugye ki kell pipálni. Ki pipálom kilépek vissza és nincs ott a pipa... Voltam már telenornál azt mondták nem a kártyával van a baj hanem a telefonnal. Ahol vettem oda visszavittem és azt mondták másik kártyával működik. Hát itthon kipróbáltam 2 sim kártyával is egyikkel se működött. Ráadásul néha le is dob a hálózatról. Ezt a sim kártyát beletettem másik telefonba és néha ott is ledobott a telenor hálózatáról. Mi lehet a baja?
2011. nov. 27. 18:42
 1/1 anonim válasza:
menj el a szervizeshez, aki elküldött, és vigyél még öt sim-kártyát, hogy elhiggye, aztán javíttasd meg.
2011. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!