Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adnátok pár tippet, hogy mit...

Adnátok pár tippet, hogy mit töltsek le az android marketről, az xperia x8-amra?

Figyelt kérdés
Olyan választ várok, amiben hasznos app-okat,widgeteket ajánlotok. Köszi=)
2011. nov. 27. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi a hasznos. HA te videókat nézegetnél rajta akkor egy videólejátszó hasznosnak tűnhet, ha nem akkor meg fölösleges egy ilyen alkalmazás. Ha olvasgatnál rajta akkor meg a különböző ebook olvasó programok vagy egyéb dokumentum kezelők lehetnek hasznosak. Minden csak egyéni használat kérdése.

Amit viszont mindenképp hasznos lenne feltenni az egy fájlkezelő, mert hogy az nincs az x8-on. Pl. ghost commander. Meglehetősen jó, sőt még két ablakos mód is van benne mint a total commanderben.

2011. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom,sok mindent hiányolok róla..de ez az app mire jó konkrétan?
2011. nov. 27. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Melyik?
2011. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a ghost commander.
2011. nov. 27. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Idézem:

"hasznos lenne feltenni az egy fájlkezelő, mert hogy az nincs az x8-on. Pl. ghost commander"


Ebből a szöveg környezetből szerintem rá lehet jönni, hogy a ghost commander egy fájlkezelő.

2011. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jo -_-""
2011. nov. 27. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Cute Cat Wallpapers HD
2011. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem quickPic-em van, ez képkezelő, mappákba lehet rendezni a képeket, ami a gyárinál nem kivitelezhető


color note - lehet ez csak nekem hasznos, bevásárló lista, szövegek, ilyesmi

kii safe - el lehet rejteni képeket, videót, és csak pinkóddal tudod megnézni

quick settings - az összes tudnivaló egy helyen (akksi töltöttsége, memória állapota, net, wifi, stb...)

meg valami normális zenelejátszó, mert a gyári szintén nem ér semmit

meg nekem egy csomó játékom van, de az már tényleg egyénfüggő, ki mit szeret :)

2011. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Quickpikem nekem isvan
2011. nov. 28. 20:14
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Ajánlom még a LauncherPro-t, ez egy "menü", sokkal jobban személyre szabható, mint a gyári, mert nekem a 4 sarkos kezelőfelület kicsit sok volt, ezzel viszont bármit kirakhatok főképernyőre, mindhárom oldalra. Sőt, még az alsó sorra is 3x5 dolgot.

2011. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!