Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Samsung vs. Sony Ericson?

Figyelt kérdés

Most van egy (nem érintős) Sony ericsonom ami nem győzött meg, nagyon rossz képeket csinál, pedig sokszor nagyon jól jönne, ha éppen nincs nálam a fényképező. Egyébként nincs gondom vele, kivéve a menü olyan fura. Eddig csak nokiám volt azokat szerettem, de mikor lecseréltem az n73-at érintőképernyősre nagyot csalódtam benne :/

És most nem tudom mit csináljak. Mindenképpen úgy szeretném, hogy meghosszabbított hűségnyilatkozattal venni (akár részletre) hogy ne kelljen így karácsony előtt sokat kiadni telefonra. Valaki segítene nekem választani???


2011. nov. 28. 10:52
 1/5 A kérdező kommentje:
T-mobile-nál (ez kimaradt)
2011. nov. 28. 10:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen sony-d volt, de nekem a mostani előtt egy k800 (cybershot), és nagyon jó képeket csinált. Most x8-am van, de ezt nem ajánlom, mert nagyon gyenge a kamerája. Arc (8.1 megapixel), vagy arc s (8.1 megapixel, led vaku, 3D-s képek), xperia mini (5 megapixel), ray (8.1 megapixel)
2011. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
khm...ha szabadna... nekem nokiám volt 12 évig...az utólsó egy 6300...tavaly kaptam egy samsung galaxy minit...érdekes, mit mondjak...ezt kaptam, de ilyent azért nem vennék...ha igen, akkor samsung, vagy LG, de minimum 5 megás kamerával, nem árt ha van egy szerény vakuja...az (optikai)zúm nem fontos...pénz kérdése...ha van, és szereted magad, akkor 4,3 as képernyővel, 5-8-12 megapixeles kamerávalvagy Galaxy II, vagy LG hasonló...baromi jók...de annyit nem tudok kiköhögni értük... GSM szakboltba menj...és ne legyen kártya, és cégfüggő...
2011. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem most van egy Samsung Omnia II-esem. Nemrossz telefon szép a kép rajta, és nagy a kezelőfelület. De a kamerája nem valami nagy durranás. Ezeleött csak sony-m volt, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Most egy Sony xperia mini pro-t veszek, aminek a kamerája se utolsó(HD) meg a kijelzője se szóval nálam csak Sony jöhet szóba.
2011. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Jelenleg egy Galaxy Ace és egy xperia mini pron gondolkozom.... Akkor lehet marad a mini??? Arról is olvastam elég sok rosszat.


Egyébként most egy Sony ericsson Zylo-m van. Csak hirtelen kellett egy telefon és még nem tudtam meghosszabbítani a hűségnyilatkozatomat ezért ez lett :/

2011. nov. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!