Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG KP500-asnak miért ilyen...

Az LG KP500-asnak miért ilyen válogatós a szoftvere, hogy mp3 és mp3 között különbséget tesz? Ráadásul kb 500 számból, soha nem jelenít meg többet mint 125. És milyen formátumba kell konvertálni a filmeket, videókat, hogy lejátssza?

Figyelt kérdés
Azt írták róla hogy filmnézésre tökéletes. Mint a legtöbb teló ez is 3gp-be teszi a saját videóit. Hiába konvertálok 3gp-be, vagy 3g2-be, vagy mpeg-4-be, azt írja ki hogy nem támogatott. Ja és ugyanez a helyzet az mp3-as zenéknél is. csak minden 2.-at 3.at játszik le. Ez most szoftverhiba, vagy készülékfüggő, vagy hogy lehet megoldani? Komolytalanok kíméljenek!
2011. nov. 28. 11:10
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:

Nekem eddig nem volt gondom mp3-ak lejátszásával. Esetleg lehet a nagy bitrátás fájlokkal van baja. Nézd meg,milyenek, amiket nem játszik le.

Film konvertálásra a Format Factory-t használom, ahol van külön KP500 (meg sok más telefonra optimalizált) beállítás. Két órás filmet is szépen lejátszik.

2011. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nagyon zenés vagyok... És most a telefon jövője múlik rajta. hiába képes lekezelni a 8Gb-t ha zenékben nincs meg a feltöltött mennyiség...
2011. nov. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!