Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Andriod marketről hogyan...

Lambo96 kérdése:

Andriod marketről hogyan lehet letölteni telefonra?

Figyelt kérdés

Már addig eljutottam, hogy rá kattintok az install-ra majd ott kiír valamit és letölti, viszont a telefonomon nincs semmi.

Légyszi írjátok le ennek a menetét.

Köszi.


2011. nov. 28. 14:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy Samsung Galaxy Mini
2011. nov. 28. 14:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát rámész hogy download, letölti, aztán enm tudom mien instalra mész mert mikor letöltötte autómatikusan telepít. És a menüben kéne lennie.
2011. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy gépről töltenék telefonra.

Egyébként úgy csináltam, hogy beléptem gépen marketbe (a telefont csatlakoztattam előtte) ott kikerestem az appot és alatta ki van írva, hogy install ott kiad egy kis ablakot, hogy mit töltök le, hova és ott van egy install gomb, arra rákattintok aztán ezt írja ki: This app will be downloaded to your device shortly.

A telefon viszont fel se villan meg semmi

2011. nov. 28. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Az úgy működik az az oldal, hogy a telón be kellnyomni a netet és igazábol ha rámész h instal akkor csak ad a telefonnak egy linket ahonnan el kezd tölteni. Szóval nem a géped tölti le hanem a telefon. Azér írja azt ki mert nincs benyomva a net. Igazából nem tudom mi értelme annak az oldalnak mikor ugyan az mintha telóról töltenél le.
2011. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez így tényleg elég nagy hülyeség :(
2011. nov. 28. 16:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi.
2011. nov. 28. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
nm
2011. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!