Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon csak interne...

Androidos telefon csak internettel?

Figyelt kérdés

A telenor oldalán olvastam az androidról, és ahogy én értettem, az androidos telefonokat csak internettel lehet, vagy érdemes használni, mert ha nem akarjuk, akkor is netre csatlakozik a háttérben több program. Arra lennék kíváncsi, hogy ha normál havidíjas, nem internetes előfizetést kérek hozzá, akkor ki lehet-e kapcsolni ezeket a háttérben csatlakozni próbáló programokaat, vagy rápakolnak több ezer forintot a számlámra?

erről a telóról lenne szó:

[link]


2011. nov. 28. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet kapcsolni, én fél évig androidoztam net nélkül, teljesen élhető úgy is.
2011. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem fog csak úgy egyszer frissíteni, és rápakol egy ezrest a havidíjra?
2011. nov. 28. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el újra a mondat első felét.
2011. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az oké, csak nemigazán ismerem az Androidot, és nemakarok tizenezres számlát kapni, hogy frissítgetett valamit. De ha te mondod akkor csak így van. Köszi a választ.
2011. nov. 28. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Először sim kártya nélkül indítsd, és tiltsd le előre a netet.
2011. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kikapcsolható, de ez olyan mintha vennél egy autót amibe nem töltenél benzint... Szép és jó de a lényege elvész.
2011. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

@17:27

Ha van wifi, ahol használod, észre se veszed a hiányát. Nekem otthon is, az egyetemen is volt wifi, a metrón meg kibírtam azt a fél órát net nélkül, úgyis csigalassú a GPRS a föld alatt.

2011. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 1 éve van, kezdetektől kikapcsolt (nem kívánt) net eléréssel, nekem nem létszükséglet mászkáltamban netezni (bár a városban sok helyen lehet szabad WiFit találni), Wifi meg van otthon, munkahelyen, barátoknál, azon keresztül minden szükséges dolgot elérek..

Nincs szükségem online időjárás jelentésre és mailjeim azonnali megjelenítésére.

Ki így látja, ki úgy...

2011. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek az utolsó személlyel. Nekem nem arra kell, hogy állandóan a Facebook-on csüngjek mint sajnos ma a legtöbb fiatal, hanem pl.: elsősorban telefonálás, aztán játékok, zenehallgatás, ahol meg van wifi ott netezek, mondjuk a suliban szünetben.
2011. nov. 28. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!