Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Sony Ericsson...

Kicsi018 kérdése:

Vettem egy Sony Ericsson Xperia x8-at és nem tudom hogy hol lehet benne olyan pl: hogy galéria vagy saját mappák, már mindent megnéztem és sehol nincs. Megmondaná nekem valaki nekem hogy hol lehetnek a saját fájljaim zenék, képek, videók meg ilyenek?

Figyelt kérdés
...És a képernyő bal felső sarkában egy háromszög alakú jel van. És nem tudom h mit tegyek.
2011. nov. 28. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
képek az "Album"-ban vannak
2011. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Galéria vagy album néven megtalálod a fényképeket, a zenéket a zenelejátszóban találod ami zene néven kell, hogy szerepeljen. Ha mindent akarsz látni ami az sd-n van ahhoz meg kellene egy fájlkezelő. Azt töltsd le Marketről pl. astro, ghost commander, file expert stb.
2011. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia Kicsi018 nekem is úgyan ez a problémám annyi külöbségel hogy nekem nincs ilyen háromszög alakú jel szerintem ne keresd mert nincs benne mert én is már vagy százszor át néztem de sehol semmi nem tudom hogy miért van az is nekem hogy több helyen mutat zenét és ami az egyik helyen ott van a másik helyen nincs és még valami az hogy be akkarok állítani mindenhívásnak csengőhangot és nem tudom csak ott ahol ő engedi pedig én nem onnan akkarok be állítani hanem a másik helyről ahol a többi zenét mutatja:Lia
2012. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!