Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 800 jó telefon?

A Nokia Lumia 800 jó telefon?

Figyelt kérdés

Jó ez a telefon?

mert a gádzsómnak lehet weszek egyet majd!

Wagy az aindroid jobb?


2011. nov. 28. 19:05
 1/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Vegyél, de inkább Nokia N9-et. Ugyanaz a készülék egy normálisabb rendszerrel. Ezért le fognak támadni, de a WP7 egy nagy semmi!
2011. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

android 1000000000x jobb főleg cigányoknak.

nokia n9 mádzsároknak valo!4!!negy

2011. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi van? XD

amúgy a wp7 rohadtul nem rossz

2011. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a wp7 tényleg szar. de emberek EZEN 7.5 MANGO VAN!! és az nem szar!!!! az N9 jó telefon, de MeeGo miatt hátrányos helyzetű. WP7.5 Mango jó, Lumia 800 meg főleg. fontosabb paraméterek:

3,7

1.4 Ghz processor

Wifi, Bluetooth 2.1 3,7”-es ClearBlack AMOLED érintőkijelző, 800x480 képpont, 16 millió szín, kapacitív

GPS modul Nokia drive INGYENES (!) navigációval

WP7.5 mango rendszer

MicroSim

HD Videófelvétem 8 MPx kamera, autófókusz, 2 db LED vaku

16 GB belső tárhely

szerintem jól jársz a telefonnal.

és árat nézve és tudást jobb a 800 mint N9

2012. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tegnap vettem a páromnak egy Lumia 800-ast.Én szívem szerint nem vettem volna meg a párom már régóta oda volt érte.Vélemény?

1.Nem lehet Bluetooth-on képet küldeni,sem fogadni.

2.Nem tudsz mp3 zenét a hozzárendelni a hívó félhez!Csak 40 másodperces mp3-at tudsz csengőhangnak beállítani!

Zune program nélkül esélyed sincs bármit is rátölteni a telefonra!Régi telefonokat rátoltad a gépre usb-vel,nyitott egy meghajtót azt ennyi.Ennél ha nincs egy kis számtech jártasságod,felejtsd el!Új telefon,visszafele fejlődik,és atom drága!1 nap alatt ennyi tapasztalat.Személy szerint én nem ajánlom senkinek!Magamnak nem vennék az biztos!

2012. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!