Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Champ telefonom van....

Samsung Champ telefonom van. Ha 500 kb felett teszek rá játékot, ezt írja ki: " A JAR-fájl nagyobb a maximális méretnél" Ezt az 500 kb-ot át tudom valahol állítani? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Köszönöm Szépen a válaszokat!:)
2011. nov. 28. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értek ehhez a telefonhoz, de ezt a számot átállítani szerintem csak illegálisan vagy sehogysem lehet. Mivel ez a telefon alapbeállítása és nincs benne a Beállítások menüben, valószínűleg nem arra szánták, hogy ezt az 500 KB -ot állítgatni lehessen. Egyébként meg biztos van ennek valami oka, a gyártó nem azért készítette így a telefont, mert vicces kedvében volt. De ez csak az én véleményem; érdeklődj az ilyen "GSM-boltokban". :D (Ha Budapesten laksz, a Camponában tudok ilyen üzletről)
2011. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt már leírtam de leírom mégegyszer bár gyk-n belül írtam:

Írd be a tárcsázóba hogy *#52828378#

Menj az ota testre ne a type settingre és állítsd át a max jar sizet annyira amit akarsz maximumnak. De ne legyen túl nagy mert akkor java hibát ír ki ja és ha újraindítod a telót akkor visszaáll és újra be kell állítsd!

2011. nov. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vegyél másik telefont! :P
2011. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És azt nem lehet megpiszkálni hogy nagyobb hely álljon rendelkezésemre a java programokhoz. Mert mosmár akármilyen méretű programot használhatnék,de nincs elég memóriám ahhoz hogy telepítsek néhány programot, vagy csak néhány program lehet egyszerre a telefonon.
2011. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így lehetetlen.
2012. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!