Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Micro SD megnevezes utan az...

Enigmapont kérdése:

A Micro SD megnevezes utan az "Adapter" jelent valamit, amitol a kartya nem olyan, mint a tobbi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A kártya attól olyan mint a többi.

Csak a normál méretű kártyahelyre is be lehet tenni az adapter segítségével.


[link]

2011. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint a többi, csak kapsz hozzá egy (vagy több) adaptert, amivel usb pendriveként vagy sima SD kártyaként tudod használni.
2011. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A micro SD olyan, mint a micro SD, az adapterrel lehet belőle SD-t "csinálni".

Régebbi készülékek SD kártyát használtak (nem micro SD-t), laptopok is csak ezzel az adapterrel tudják olvasni a microt... Különben beleesne a lyukba.

2011. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a micro sd adapter az nem kárty, csak egy műanyagdarab, amivel micro sd-ből sd-t csinálsz
2011. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bp1985 ***** válasza:
Ne haragudj, de hány éves vagy? Láttam az előző kérdésedet is, nagyon nem vagy tisztába a telefon fogalmával, és a körülötte lévő dolgokkal.
2011. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
27 vagyok es sosem volt meg micro sd-s telefonon, elveszett belole a kartya es ujat kell venni bele. Nem akarok rosszat venni, csak azert mert olcso. Es valoban nem ertek a telefonokhoz. SD kartyat ismerem, micro sd-t nem. Azaz nem tudtam mire velni az Adaptert, h miert sokkal olcsobb, mint a tobbi.
2011. nov. 28. 20:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Az adapter funkcióilag kb olyan mint a hosszabbító amibe a számítógéped dugod. Magában nem ér semmit.


A kártyát az adapter nyílásába helyezve normál SD méretűvé alakítja.


[link]

2011. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tehat: a Micro SD Adapter a telefonba nem jo, mint adattarolo? Mert nekem nem kell h sima SD-ve alakitsa, csak teloba kell.
2011. nov. 29. 11:36
 9/13 anonim ***** válasza:

kerdezo-az adapter azt jelenti,hogy atalakito.

ebben nincs memoria,semmise,csak atalakitja a kis(micro sd) kartyat naggya(sd).

ezen van egy pici luk,oda dugod be a micro sd-kartyat,hogy kozvetlenul laptopba tehesd,masra nem jo.

regebbi telefonokhoz jo meg,amik gyarilag sd kartyaval mennek.

2011. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi. Azert ertetlenkedek, mert a 2. valaszado azt irta, h ugyanolyan, mint a rendes micro SD.
2011. nov. 29. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!