Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android Marketről hogyan...

Android Marketről hogyan lehet letölteni alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Be vagyok jelentkezve Gmail-fiókkal. De azt írja, hogy valahol mégsem vagyok bejeletkezve. Kérlek segítsetek, nagyon jól jönnének az ilyen alkalmazások.
2011. nov. 28. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem gépről akarod megindítani a telepítést. És valamiféle üzenet fogad téged. Gyanítom, hogy a telefonodon nem vagy bejelentkezve a gmail fiókodba. Ez azért lenne fontos, mert így a rendszer nem tudja, hogy a fiókodhoz melyik telefon tartozik és így nem is tudja telepíteni neked az alkalmazást.
2011. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen számítógépről szeretném letölteni.

Szóval azt mondod, hogy ha a telefonommal bejelentkezek a Gmail-fiókomba, akkor menne? Vagy?

(bocsi az értetetlenségért)

2011. nov. 28. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Telefonról kell bejelentkezni a gmail fiókodra, onnan kezdve mehetsz a Marketre, menni fog a letöltés..
2011. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem se megy
2012. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!