Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy - Cyanogenmod...

Motorola Defy - Cyanogenmod 7.1 USB probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a helyzet, hogy ma feltettem a Defy-m re a Cyanogenmod 7.1-et, minden tökéletes, nagyon bejön. :) De mióta ez fut a mobilomon nem látja a laptopom az USB-jét, ill. kiírja, hogy csatlakoztatva van, meg eszközillesztőt keres, de nem jelenik meg a meghajtó ikonja a sajátgépben. Újra akartam tenni az app-okat aztán láttam, hogy ezvan. Még csak egy pár napja van android-os mobilom, szóval tuti vmi kis hibája van csak, amit nem vettem észre. Valaki nem tudna segíteni? :P Előre köszi a segítséget! :)
2011. nov. 29. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Settings-Applications-Development-USB Debugging bekapcs, és menni fog
2011. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

- Nem akar csatlakozni a számítógéphez a telefon / nem látja a memóriakártyát a gép, mit tegyek?

Amikor rákötöd a gépre a telefont, megjelenik felül az értesítési sávon egy figyelmeztetés, a kis sávot le kell húzni, és ott ki tudod választani, hogy milyen módban szeretnéd létrehozni a kapcsolatot. Ha ezt nem teszed meg, akkor a gép csak azt fogja érzékelni, hogy rácsatlakoztattál valamit, de használni nem tudja, míg a megfelelő kapcsolatot ki nem választod.

2011. nov. 29. 17:42
 3/3 A kérdező kommentje:
ezvoltaz :D én hülye, azért köszi a válaszodat :)
2011. nov. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!