Htc Wildfire Help?!

Figyelt kérdés
Most kaptam ezt a telefont de nem tudok a menübe menni azt a 4 kis kockát ami a képernyőn volt valahogy eltüntettem nem tudom hogy hol tudom újra kihúzni?
2011. nov. 29. 20:25
1 2 3
 1/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
4 kis kocka? Ha az ikonokra gondolsz, akkor szerintem vagy úgy tüntetted el, hogy kicserélted a sémát, vagy pedig törölted a kezdőképernyőről.
2011. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az mindig visszaállítható. Ha hosszan nyomsz a helyén akkor elő szokott jönni egy menü ahol vissza lehet állítani. Nem tudom, hogy melyik launchert használod ezért pontosabbat nem tudok mondani. Csak annyit tudok, hogy a HTC gyári Sense felületén a sarokban lévő nyíllal lehet belépni a menübe.
2011. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igen az ikon nem jutott eszembe a neve bocsi de hogy rakjam vissza?
2011. nov. 29. 21:32
 4/21 A kérdező kommentje:
itt nincs nyil :S egyszer már eltüntettem de valahogy vissza is raktam de passz
2011. nov. 29. 21:36
 5/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hát ha a sémát (felületet) változtattad meg, akkor rakd vissza a régit. Egyébként a kijelzőn lévő alsó sávon lévő jobb oldali "gombbal" azt raksz ki a kezdőképernyőre, amit akarsz. Ha mozgatni vagy eltávolítani akarod, csak tartod a kiszemelt ikonon a kezed, aztán a többit tudni fogod...
2011. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Eredeti szoftverrel a + amit meg kell nyomnod.
2011. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
indítsd újra, vagy frissítsd a felszínt a testreszabás menü alatt
2011. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
itt nincsenek olyan gombok
2011. nov. 29. 21:41
 9/21 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Pontosan, a menü értintőgombot nyomd meg és a felszínnél keresgélj. Egyébként meg érdekes, én a jobb alsó sarokban látom a +t a kijelzőn:


[link]

2011. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nálam nincs + középen alul 3 ikon egy telefon a 4 kocka és egy földgömb mellette 2 pont
2011. nov. 29. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!