Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Válaszolnátok pár kérdésre az...

Válaszolnátok pár kérdésre az iPhone 4S-sel kapcsolatban? SOS

Figyelt kérdés

Karácsonyra azt szeretném megkapni és most keresek hozzá pár kiegészítőt(tok,fülhallgató,pótakku,stb) és lenne pár kérdésem...


Azok a tokok,amik iPhone 4-hez vannak,azok jók lesznek a 4S-hez is vagy nem?


Ha nincs microSim-em és veszek (kérek...) egy microsim kártyavágót,akkor én is tudok a normális méret kártyámból microsimet csinálni? Vagy ehhez vmi szakember kell?


32GB-os memóriára mennyi cucc fér rá?(úgy értem,hogy mennyi zene,videó,kép,stb)



Bocsi,ha hülye kérdések,de nem vagyok valami jártas az ilyen telefonos dolgokban...:S


2011. nov. 30. 18:38
 1/7 lambo96 ***** válasza:

1. Miért ne lenne jó?

2. Inkább szakemberre bíznám.

3. Maradjunk abban, hogy elég sok.

2011. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Méretre és kinézetre pontosan megegyezik a sima 4-el, szóval ige.

Igazából egy késsel is méretre tudod vágni, de szolgáltatóknál vagy gsm boltokba 1 perc alatt megcsinálják neked szakszerűen.

Sok.

Pót akut nem tudsz hozzá venni.

2011. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Méretre és kinézetre pontosan megegyezik a sima 4-el, szóval igen. "

tévedés, bal oldalt lejjebb vannak picit a gombok.

2011. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Szintén könnyen észrevehető változás történt az iPhone jobb oldalán lévő gomboknál is, a csúszka és a két hangerőszabályzó pár millimétert feljebb mászott, aminek egyedüli következménye az lesz, hogy az iPhone 4-hez vásárolt tokok egy része nem lesz jó az iPhone 4S-hez, mivel a gombok helyét jelentő lyukak nem ott lesznek, ahol lenniük kellene."

Az egyik oldalon ezt olvastam és nem tudom,hogy most rendeljek-e hozzá tokot vagy ne...


Pótakkut már találtam hozzá:

[link]

2011. nov. 30. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:

micro simet a büdös életbe nem raksz bele :).

ennyit a szifonról

2011. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért is nem? érdekes, pár millió embernek sikerült beleraknia. mint nekem is, orrom előtt, a tben. ennyit a.. na mindegy.
2011. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bujtogató válasza:
Rendelj hozzá új tokot. 32re meg kábé számolj olyan 3-4 ezer számmal, ha semmi mást nem veszel figyelembe.
2011. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!