Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy Telenor...

Tothmesi kérdése:

Most vettem egy Telenor s215-ös telefont! Csak arra kell h ezen a barátommal ingyen beszélhessünk, de ha hívom őt v bárkit magántelefonszámot ír ki és sehol se találom, hogy állítsam át még az útmutatóban sincs! Hol lehet átállítani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:
hát ebből nem tudtam meg h ezen a telefonon hol állítom át h ne magántelefonszámot írjon ki
2011. nov. 30. 19:20
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátodnak milyen telefonja van ?
2011. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Samsung azthiszem
2011. nov. 30. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:

A telefonszámokat és neveket neked kell bevinned a teló névjegyzékébe.

Ha hívnak és csak a magán szám..írja,akkor a hívónál nincs engedélyezve az azonosító küldése.

2011. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Félreértettél! Ha én hívok mást, másnál írja ki h magántelefonszámról hívom és nem találom h hol állíthatnám ezt át!
2011. nov. 30. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaaa Akkor menj a beállítások>Hívás ezen belül lépegess a Saját hívóazonosító küldésére.Itt választhatsz KI v.BE.
2011. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez a baj h ilyen nincs :S
2011. nov. 30. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak kell lennie.Menü>Hívásinfó>Hívásbeállitások itt nézd meg.
2011. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!