Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade v Galaxy 3 v Nokia...

ZTE Blade v Galaxy 3 v Nokia N97 használtan v milyet vegyek 40ért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 20:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
88%

"Most komolyan! Szerintetek a mini jobb a Bladetől? Ne röhögtessetek már!"


Sok mindenben jobb ember... Már csak az armv7-es 1 ghz-es proci miatt is, de a többi jellemzőben is...


Egy dologban nem jobb a skate-nél és blade-nél az a kijelző mérete... De én ezt úgy ahogy van lexarom.

Volt fél évig blade-m, lecseréltem az új xperia mini-re, hiába tuningoltam a blade-t, a tököm tudja már milyen főzött romokkal, akkor se ért fel teljesítményben a mostani minim-hez. A blade a gyári rommal úgy xar ahogy van, a mostani telómon eszembe se jutott lecserélni a romot, egyedül csak a rootolást csináltam meg, azt is csak a titanium backup miatt.

A skate-ről meg az a véleményem, hogy el van cseszve az egész. Ekkora kijelzőhöz nem egy ilyen processzor való, adta volna ki a ZTE akkora kijelzővel, mint a Blade-t, de armv7-es procival.

2011. dec. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
88%

"Amúgy az új modell, a ZTE Skate ma már a legjobb vételnek számít"


Csak a kijelző mérete miatt... Annak jó, aki erre veri...

2011. dec. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
a 31-es válaszoló nagyon jól mondja
2011. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!