Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Áttérni másik szolgáltatóhoz?

Áttérni másik szolgáltatóhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az érdekelne,hogy működik az ha valaki át akar menni például a Telenortól a T-mobile-hoz?

Azon gondolkodtam,hogy az lehetséges-e,hogy telenornál veszem a telefont,de át akarok menni,akkor ugye átviszem a telószámomat a t-mobile-hoz,de akkor a telefon attól elfogja fogadni a másik szolgáltatót,vagy nem,mivel nem onnan van...?Hogy működök ez?Valaki elmagyarázná?Köszönöm!!!


2011. dec. 1. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha számhordozással mész, akkor sem.
2011. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja ahhoz függetleníteni kéne a telefont mivel ha 20 asról 30 ra váltasz akkor ugye a 30 as kártyát nem fogja majd elfogadni mert úgy van kódolva, EZÉRT KELL A FÜGGETLENÍTÉS.
2011. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm,sejtettem,hogy kártyafüggetlennek kell majd lennie a telefonnak,de ha azzá szeretném tenni az mennyibe kerül?
2011. dec. 1. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy program segitségével ingyen megteheted otthon, találsz leírásokat is
2011. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tényleg?:O érdekelne,esetleg tudsz segíteni nekem?hogy keressek rá,vagy honnan szedjek le ilyen programot??
2011. dec. 1. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
A guglival keressed barátom, bepöntyögöd az általad relevánsnak vélt keresőszavakat és rákönyökölsz az enterre.
2011. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!