Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajanlanatok...

Milyen telefont ajanlanatok 70ezer ft ertekben?

Figyelt kérdés
Szoval telefont szeretnek venni! Ami fontos fusson rajta minden letezo (androidos) jatek! Legyen Androidos! Legyen gyors es birja sokaig az akuja!Ezek a fo szempontok!Elore is koszonom!
2011. dec. 1. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én személy szerint az LG Optimus Black P970-et ajánlom

79 ezer Vodafonnál és ez egy felsőkategoriás telefon középkategóriás árfolyamban, ez a telefon megéri a pénzét ennyiért.

2011. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja és itt megnézheted:

[link]

2011. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan smartphone, aminek sokáig bírja az akkuja.
2011. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat! Meg irhattok! Am a sokat birjan nem azt ertem hogy 2 hetig hanem reggeltol estig!
2011. dec. 1. 16:55
 5/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
HTC Desire, Sony Ericsson Xperia Neo, Sony Ericsson Xperia Ray, Motorola DEFY, Motorola DEFY+
2011. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az Optimus Black és a Defy-k hardveresen túl gyengék (az LG szoftveresen is...) ennyi pénzért. A legjobb vétel most a Desire S Orange, vagy várd meg a Huawei Honort.
2011. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
HTC Sensation? Mit szoltok? mondjuk ez 100ezer de ennyi meg belefer:D
2011. dec. 2. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
A Sensation nagyon jó választás, ha futja rá. Én is egyre inkább hajlok felé, pedig eddig nem szerettem a tepsiket.
2011. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Azt, hogy jó vétel. A lehető legjobb ennyi pénzért...
2011. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!