Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia mini?

Sony Ericsson Xperia mini?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni? Mit gondoltok róla?
2011. dec. 1. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jelenleg az egyik legjobb teló...


Mobilarena tesztjén pl. különösen ajánlott.

2011. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Erős kis gép..az oké... Hardver ügyileg teljesen rendben van.

Nekem viszont a 3"-os kijelző nagyon vérszegény. Jól viszi a proci a kis felbontású kijelzőt, szóval ezzel nincs gond, de hogy használod ki?

Játszani rajta...hát...kicsike. Netezni? Uhhh....


Inkább vennék 50-55.000 ft-ért (ahogy látom ennyibe kerül), egy Galaxy Ace-t, de inkább egy Sony Ericsson WT19i Live with Walkman-t. Az is bivaly erős, és kicsit nagyobb a kijelzője.

2011. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol nézted, de 40000 a t-nél...
2011. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kártyafüggetlen árakat néztem, mivel a szolgáltatóknál nagyban függ az ár attól, hogy milyen tarifacsomaggal, feltöltőkártyával, előfizetéssel veszed meg. Nem lehet normálisan hasonlítani.


A kártyafüggetlen listaár meg adott.

2011. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor már csak az érdekelne, hogy miért mindenki a se telók esetében rugózik a kijelző méretén...
2011. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én csak a Xperia mini-n rugózom. :)

3" nagyon kicsi szerintem. Senki nem gyárt ennél kisebbet.Talán a Samsung Galaxy mini, a maga 3.14"-os kijelzőjével az ezt követő legkisebb, és az is határeset.


Én csak azt mondom, hogy butaság a bivaly erős, profi hardvert megölni egy élvezhetetlen kijelzővel.


Mindamellett az SE telók a legszebbek sztem. A Neo, az Arc mocskos jók.

2011. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na akkor nézz körül a samsung új telói között, fogsz találni hasonló 3 collost, de kisebbet is...


Megnézem majd ott fogsz e rugózni, ha valaki azokról tesz fel kérdést...

2011. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vedd nyugodtan a mini-t...


Nagyon is jó az a kijelző.

Nem feltétlen olyanokra kell hallgatni akik, ha meglátják a kérdésben az xperia mini szavakat és késztetést éreznek leírni, hogy kicsi a kijelző...

A többi hasonlóan kis kijelzős telókat meg lexarják vagy nem is tudnak róluk...

2011. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az ajánlott ace-t semmikèpp ne vedd, max az se live...
2011. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

stonehenge!


Valami görcsös késztetést érzel, hogy belém magyarázd, hogy nem szeretem az SE telókat? Nem rugózom, és nem vagyok samsung mániás. SE telefonom van. :)))


Semmi gondom az Xperia mini-vel, azon kívül, hogy SZÁMOMRA a 3" kicsi!!! SZERINTEM nem lehet rajta normálisan internetezni, pötyögni a billentyűzeten. Egy átlagos férfi ujj biztos mellé üt. Nőknek akár jó is lehet. Ha a kérdező nő, és nincs férfias keze, akkor oké. Próbáltam!


Nem a kijelző minőségére tettem megjegyzést, hanem a méretére! ENNYI :))) Bonyolult?


De mint írtam, szép, erős, okos.



#8-as


Ui.: Az ACE jó cucc... ;) A "semmiképp" jelzőnél azért jobban ajánlott.

Mielőtt elkezdenél okítani a processzorok típusáról: Tisztában vagyok a különbségekkel, és azzal is, hogy a mini erősebb. De az ACE élvezhetőbb általános használatra.


[link]

2011. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!