Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile oldalán, ahol le...

T-Mobile oldalán, ahol le lehet kérni a havi forgalmat azt milyen gyakran frissítik?

Figyelt kérdés
Tegnap valltottam dijcsonagot...mondtak ott tudom ellenorizni az egyenlegemet, azota telefonaltam, irtam smst is..es meg mindig ugyanannyit ir, mint tegnap. Valaki szokta figyelni es tudja hogy milyen gyakran frissitik?
2011. dec. 2. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A My T-mobile-ba kell belépned (telefonszám+öt számjegyű titkos jelszóval) és a kezdő oldal alján le tudod kérni. Egyébként naponta frissítik.
2011. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom...be tudok lépni, van jelszavam meg minden..ügyintézésnél rámegyek a havi forgalomra és annyit ír már tegnap óta...nem akar frissülni, és így nehéz követni az egyenleget sajnos..:S
2011. dec. 2. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben fordulj az ügyfélszolgálathoz és mond el nekik is, hogy a My T-mobile-ban nem frissült az egyenleg. Ha jól tudom ilyenkor nem kérnek pénzt és megtudják mondani.
2011. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. dec. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!