Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia neo, LG...

Sony Ericsson Xperia neo, LG Optimus 2X -et, vagy Motorola Defy -t válasszak? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül az összes tartozékával együtt kártyafüggetlen csomagban?
2011. dec. 2. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Neo. Az ár meg nagyban függ, hogy hol veszed. A speedshopban annyi az ára amennyit odaírnak és van garancia meg minden tartozék. A gsm boltokban olcsóbbak, ott viszont csak 1 év bolti garancia van és többnyire nincs tartozék. Ha tartozék kell akkor az drágább. Az meg hogy mennyivel drágább üzlet függő.
2011. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy mire van szükséged. Ha strapabírás akkor defy, nekem is az van és nagyon szeretem, más teló már rég beadta volna a kulcsot, de ez szinte karcmentes, és úszott már sok helyen (kádban, Balatonban stb. :D), de ha nem kellenek ezek a funkciók, akkor a másik kettő nagyobb teljesítményű.
2011. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És miért inkább a neo, mint az Optimus 2X?
2011. dec. 2. 21:24
 4/4 anonim válasza:

A Neo árban jobb.

De viszont a jövő az lg 2x-ben van a 2 mag miatt a kérdés az hogy ezt az lg ki tudja-e használni.

Én is ez a 2 telefon között vacilláltam de ahol én veszem ott egy árban van a 2 teló ezért a 2x mellett döntöttem.

2011. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!