Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony E. Live wih Walkmant...

Sony E. Live wih Walkmant szeretnék venni. Megéri?

Figyelt kérdés

Milyen a fényképezője?Milyen a kijelzője?Lehet rajta (élvezhetően) filmet nézni?Tényleg nem akad be semmitől?Ugyanakkora a kijelzője, mint a Galaxy Spicanak, mert most ilyenem van.



Még vmi, ez lehet, hogy hülyén hangzik, de minden videokon ilyen "design-képek" vannak háttérnek beállíva, meg ezek vannak rajta alapba, meg a többi Sony-n is.A Samsungokon, meg inkább ilyen tályképek, és ezt én elégé szerettem, tetszenek ezek a tályképek, és a Sasmungoknak ez jól is állt.Szerintetek milyen lenne egy SE Live egy ilyen "Samsungos" háttérrel?Nagyon gáz lenne, hülyén nézne ki?Nem tudom elképzelni se.


(Esetleg, ha valakinek Live-ja van, beállíthatna egy ilyet háttérnek, lefényképezhetné és feltölthetné kepfeltoltes.hu-n és belinkelhetné, hálás lennék.Vagy esetleg, ha neten találnátok ilyet, azt is belinkelhetnétek.)



A Sonykon ilyesmik vannak:


[link]



És én vmi ilyesmi féléket szeretek:


[link]



Furcsa lenne ilyen háttérrel, hogy nézne ki?


Ja és még egyszer, hogy ugyanakkora a kijelzője, mit a Spicaé?



2011. dec. 2. 21:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még az, hogy a TrackID az ingyenes, ha pl. wi-fi van, vagy van net előfizetés a telefonon?
2011. dec. 2. 21:32
 2/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Rövid leszek: abszolút megéri az árát. Hardveresen teljesen korrekt. A kijelzője egyezik a Spica-val, nem hinném, hogy a kütyü akadni fog. A kamerája szintén teljesen korrekt darab.
2011. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. dec. 3. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!