Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8 vagy...

Sony Ericsson Xperia X8 vagy Samsung Galaxy Ace a jobb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem az Ace még jobb az X8-nál valamivel.
2011. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kicsifiú12345 válasza:
Alap hogy az xperia a galaxy tök szar.://
2011. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Látom az előttem szólók nem igazán vannak otthon a témában. A két teló nem egy kategória. Az X8 alsókategóriás, az Ace középkategória alsó harmada. Nincs értelme különbségeket keresni. Viszont az Ace árán vannak sokkal komolyabb készülékek, függetlenül ebben a sorrendben:

HTC Wildfire S, SE Xperia Mini (és Mini Pro), SE Live, Motorola DEFY...

2011. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem értek hozzá, akkor miért nem a kérdéshez válaszoltál? Azt kérdezte a kérdező, hogy a 2 telefon közül melyik a jobb.. De te nem is válaszoltál a témához, ezért offoltál, s lenézel olyanokat, akik tudnak szöveget értelmezni. De az Ace 44 a T-nél, a Mini asszem körülötte van. A többi meg 50k-s. Szerintem olvasd el a következő kérdéseket, amikre válaszolni tervezel, s aztán írj választ.
2011. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor most meik?
2011. dec. 3. 12:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha választani szeretnél a készülékek közt, akkor lehet, hogy 1 árat is kell írnod. Akkor mondjuk lehet, hogy többet tudunk mondani. Mert így csak találgatni lehet.
2011. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A kérdésben nem szerepel semmilyen mini. Kedves 76 százallékos, vissza kell menni az első osztályba és megtanulni olvasni. Magyarul tudsz ugye? Mert magyarul írtam le, hogy a két teló egyáltalán nem egy kategória, ezért kár a különbségeket keresni. Hosszú lenne a lista. Azt is leírtam, hogy az Ace árában milyen készülékeket érdemes megnézni. Comprende?
2011. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: ha még mindig nem lenne egyértelmű, a kettő közül az Ace a jobb. Nagyon-nagyon sokkal jobb!!! Viszont ebben az árban az Xperia Mini, Live és a DEFY még az Ace-re is csúnyán rávernek.
2011. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Mi folyik itt? Szóval...

Bal oldal Ace, jobb oldal X8, nézzük:


3,5inch/320x480, 164ppi - 3inch/320x480, 192ppi - X8 a jobb

512/512MB memory - 256/256 memory - Ace a jobb

800MHz CPU - 600MHz CPU - Ace a jobb

frissíthető 2.3ra - max. 2.1es hivatalos Android - Ace a jobb

5MP, vakus autofókuszos kamera - 3MP fixfókuszos - fényévekkel Ace a jobb

QVGA video - VGA video - viszonylag sokkal az X8 a jobb

1300mAh akku - 1200mAh akku - Ace a jobb


Egyértelmű, hogy az Ace megszégyenítő vereséget mér az X8-ra, viszont én is a következőt mondanám:

Nézd meg a Live-ot vagy az Xperia Minit, sokkal jobbak az Ace-nél, a DEFY-ről nem is beszélve. Annyit ver rá az Ace-re, mint amennyit az Ace az X8-ra. Remélem érthető voltam, na bye!

2011. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy azzal próbálsz erősnek tűnni, amit írtam előzőleg.

Szóval.. Hiába nem 1 kategória, attól még lehet különbségeket keresni, s az egyik csak jobb. De már régi az Ace, azért nem éri meg venni, szal.. Lehetséges készülékeket sorolod, addig oké, de nem tudni, hogy a kérdező meddig szeretne elmenni árilag.. Vagyis mennyit szánna rá. Ha felvezetésképp odaírtad volna, hogy a 2 közül melyik a jobb, akkor egyértelmű, utána meg sorolhattál volna még pár válaszlehetőséget. Úgy akkor lehet, hogy nem kötöttem volna bele. Főleg, ha olyat írsz, hogy nem értünk hozzá.. Hát, akkor elég érdekes az egész dolog.. Mert akkor te még annyira nem értenél a telefonokhoz..

2011. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!