Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonom van, a widget-tel...

Új telefonom van, a widget-tel, meg a wifi-vel lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam a telefont, és azt írja ki, hogy "A widgetek használata, tartalmai, és szolgáltatásai készültek. A widgetek használata internet kapcsolatot igényel, így extra költségekkel járhat." És megjelenik egy elfogad ill. egy mégse gomb. Nem akarok internetért pluszt fizetni, nem ezért vettem a telefont. De az egyetem területén van wifi lehetőség, és ezen a telefonon van wifi, ingyen lehet az internetet ilyen módon használni vele, és ha igen akkor milyen módon? Azaz wifivel hogy lehet felcsatlakozni az internetre mobillal?
2011. dec. 3. 14:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem a google-on, és semmit sem találtam ezzel kapcsolatban...
2011. dec. 3. 14:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Amely kérdésre, már van válasz, arra rá is lehet keresni.

Mivel, van olyan kérdés, amire még nincs rá válasz és az, nincsen titkosítva, akkor azt, nyilvánosan is meg lehet kérdezni.

Amúgy meg, minden pénzbe kerül - semmi sincs ingyen. Ha te, rácsatlakozol wifire, akkor azt, vagy te neked, vagy másnak kell állnia. Ez attól függ, hogy hol teszed meg.

Ugyanúgy pénzbe kerül az is, ha ezt, nem wifin teszed meg, hanem mobilneten keresztül, de az, még drágább.

Itt az a kérdés, hogy te fizetsz-e a wifi használatáért, vagy azért az internet előfizetésért, ami a wifin keresztül van megosztva. Ha erre, a nem a válaszod, akkor nézd meg, hogy milyen csomagra van előfizetve és az, mennyi fel/letöltési sebességet biztosít, illetve mennyi az adatforgalmi korlátja. Ezt, a csomag nevéből tudhatod meg, ha rákeresnél erre.

2011. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem ilyen emberek miért vesznek smartphone-t.

Még nem talált semmit google-ön, beszarás.

2011. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én akartam smartphone-t venni, hanem ezt ajánlották a boltban, hogy ezzel járok a legjobban. Nekem egy sima "sillyphone" is jó lett volna, de 4000-ért már ilyet is lehet kapni, úgyhogy ezt vettem meg. Semmi szükségem egyébként rá, csak telefonálásra, meg sms küldésre használom, sima telefon előfizetésem van, szóval egyértelmű, hogy nem fogok vele internetezni!
2011. dec. 3. 14:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak köszönöm, mert ő legalább megírta a kérdésemre a választ!
2011. dec. 3. 14:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagyis a 14.42-es válaszolóra gondolok természetesen. :)
2011. dec. 3. 14:54
 7/7 anonim válasza:
Bekapcsolod a wifit, ha van olyan jel amihez jelszó nélkül csatlakozni tudsz, pl az egyetem wifije amit nyilván megismersz, arra rácsatlakozol. Ezután felül jelzi neked a jel erősségét. Ezután felmehetsz nyugodtan netre, mert wifiről fog menni. Egyébként az egyetemi wifi valószínűleg baromi lassú lesz, mert mindenki azt használja.
2011. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!