Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lesz baja a telefonnak...

Nem lesz baja a telefonnak Android 2.3-ra való frissítés után? Nem lesz lassabb?

Figyelt kérdés

Nemsokára szeretnék venni egy telefont. 2.2-es Android van rajta és ha jól tudom már hivatalosan elérhető rá a 2.3-as. Nem lassul be, ha megvétel után azonnal frissítem? (Első okostelefonom lesz)


Köszi.


2011. dec. 3. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne? Az első bekapcsolás eszméletlen lassú lesz (mint minden Android telefon első bekapcsolása) utána meg szárnyalni fog.
2011. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
De. Az a frissítések lényege, hogy egyre lassabbá tegyék a telefont.
2011. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne lassabb? Szerinted azért adják ki rá a frissítéseket? Tájékozódj egy kicsit a 2.2 és a 2.3 közti különbségekről, és rájössz, hogy a 2.3 alatt sokkal jobban ki lehet használni a telefont.
2011. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Már rengeteget utána olvastam, elméletben szinte mindent tudok már. :D Csak tényleg ez lesz az első komoly telefonom, ezért írtam ki a kérdést. Bár visszaolvasva tényleg elég IQ szegény egy kérdés, ugyanis a válasz magától értetődő.


Mindenkit felpontoztam, még a második válaszolót is. Habár pont azt mondta, hogy de lassabb lesz, a válaszában felfedeztem a tömény iróniát (ami abszolút jogos :D), így végül is az ő válasza is hasznos.

Elvégre...hülye kérdésre, "hülye" válasz. :)

2011. dec. 3. 17:12
 5/10 anonim válasza:
31 napja használok olyan androidos telót amin 2.2 fut alapból és még énsem frissítettem véletlen nem optimus 2x-ed van??
2011. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából a kérdésben írtam, hogy most fogok majd venni. Szóval még nincs meg. De eddig amiket kinéztem mindegyik 2.2-es (amúgy benne van a 2X is.)

Elégedett vagy vele? :)

2011. dec. 4. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha most fogsz venni, azt is érdemes figyelembe venni, hogy lesz-e rá 4.0.

A 2X-re pl már biztosan lesz.

2011. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, olvastam. Az ICS biztos jó lesz :D

Köszi :)

2011. dec. 4. 18:40
 9/10 anonim válasza:
én nagyon meg vagyok a 2x-el elégedve eszméletlen gyosr k*rvajó a kijelző sok szín jól beállítható fényerősség nekem kényelmesen, nemkell megnyomni a kijelzőt mint a legtöbb telónál elég csak finoman hozzáérni elő nem fordulna olyan hogy a zsebemben nyomódna meg mert a képernyőzár rendszere nagyon zsír :DD nem is beszélve a gorilla glass-ról ami a kijelzőn van egy ilyen karcolhatatlan üveglap nagyon állat, elég strapabírónka tűnik az oldalán egy vastag fém csík van.. kézbe fogni meg csodálatos mert annyira kényelmes fogni is mitha csak a kezemre öntötték. szerintem jó választás ;)
2011. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi :DD

Annyit még kérdeznék - mert nekem nem volt még LG telefonom - az sem gáz, hogy LG nem? Én eléggé Samsung vagy HTC párti vagyok. De most meg az LG jön be. :D

2011. dec. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!