Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y tapasztalatok?

Samsung Galaxy Y tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Samsung Starom van jelenleg, de lassan lejár a szolgáltatóval a szerződésem és szeretnék új telefont kivenni, viszont a programban amit választottam, ez az egyetlen elfogadható (erintős, android, wifi) :D
2011. dec. 3. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha maradsz a jelenleginél, mert a Yendo-tól még talál az is jobb!
2011. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SE Yendo nem egyenlő Samsung (!) Galaxy Y-nal.

Úgyhogy az előző hsz. tárgytalan, ne is vedd figyelembe. Szerintem félreolvasta. De a Yendo tényleg sz*r.

2011. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha samsungot akarsz venni mindenképp, akkor inkább a minit vegyed az olcsóbb és csak a processzora gyengébb viszont minden másban jobb mint az y.
2011. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit eddig láttam, a Galaxy Mini kijelzője elég gyenge, de azért az Y sem nyűgözött le :/
2011. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszi

hat mini nkm se naon jott be...unokatesomnak az van...

2011. dec. 3. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kevertem, legfeljebb rosszul írtam. Az Y kijelzője még a Mini kijelzőjétől is kisebb, és semmivel sem jobb. A Galaxy Y-t kerülni kell, a jelenlegi egyik leggyengébb készülék.
2011. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A minitől is gyengébb darab...
2011. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!